×

12 wzruszających filmów, które musisz poznać

W codziennym zgiełku i gonitwie myśli, często zdarza się, że zapominamy kim jesteśmy, kłócimy się z bliskimi i robimy rzeczy, których później się wstydzimy. Zatracamy się w codziennych obowiązkach i nie potrafimy wrócić do momentów kiedy było się szczęśliwym. Dlatego w pewnym momencie warto się zatrzymać i sprawdzić czy nie stajemy się osobą zupełnie inna niż chcielibyśmy być. Osobiście często gubię się w swoich decyzjach i zachowaniu, a gdy taka sytuacja ma miejsce staram się sięgnąć po ulubioną muzykę lub dobry film, który pozwoli mi przypomnieć sobie co w życiu jest najważniejsze.

Poniższy ranking zawiera filmy, które być może nie są tak znane jak kultowy „Titanic” czy wzruszający „Pamiętnik”, jednak z pewnością każda z tych produkcji sprawi, że łzy same polecą Wam po policzku.

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij