×

LetyShops zwraca 1.45% kwoty z kupionych na allegro produktów. Każdy może z tego korzystać!

To jedna z apek, którą w najbliższym czasie część Polaków po prostu pokocha i będzie używało przy każdej możliwej okazji. Z LetyShops część wydanych na zakupy w internecie pieniędzy dostaniesz z powrotem.

Nikt nie lubi wydawać więcej niż musi, dlatego wiele osób przy zakupach w sieci korzystało z różnych stron oferujących rabaty i inne ulgi. Letyshops to program cashback, który współpracuje ze sklepami w całej Polsce. Po dokonanych zakupach zwraca na nasze konto część pieniędzy!

I pieniądze i produkt?

Część osób może nie dowierzać, że apka umożliwi im zakup, a następnie zwróci im jeszcze część wydanej kasy. No bo jak to? Będę mieć i to co chciałem kupić i część pieniędzy jeszcze dostanę z powrotem? To wydaje się za dobre, więc warto wytłumaczyć jak apka działa.

Jak działa LetyShops?

Apka działa na zasadzie cashbacku. Załóżmy, że chcę kupić telefon. Wchodzę poprzez LetyShops na dany sklep internetowy, np. na konkretną ofertę na Allegro i normalnie go kupuję. Po zapłaceniu za niego apka część wydanej kasy mi zwraca. Dzieje się tak dlatego, że Allegro (lub inny sklep internetowy w którym poczyniliśmy zakup) płaci LetyShops prowizję za to, że nas przekierowało do zakupionego produktu. A z kolei LetyShops zamiast zgarniać całą prowizję odpala aż 50-70% tej prowizji użytkownikowi.

Jak zacząć korzystać z LetyShops?

Krok 1
Aby zacząć korzystać z LetyShops wystarczy się zarejestrować na tej stronie. Można to bardzo łatwo zrobić za pomocą konta FB, g-maila, albo dowolnego innego adresu mailowego. Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund – i to wszystko, można już wygodnie korzystać z aplikacji.


Krok 2
Zainstaluj wtyczkę usługi na swojej przeglądarce. Następnie aktywuj działanie wtyczki w sklepie, w którym będziesz robić zakupy.

Krok 3
Po transakcji LetyShops informuję Cię o wysokości zwróconych środków.

Może Cię zainteresować

zamknij