×

Nastolatka poradziła sobie z łysieniem. Teraz radzi jak mieć zdrowe włosy

Łysienie i problem z utratą włosów to przykry problem, z którym musi zmierzyć się wiele kobiet. Anastazja Sidorowa, trycholog i posiadaczka przepięknych włosów, uznawana jest za „rosyjską Roszpunkę”. Kobieta oprócz posiadania długich włosów pomaga innym osobom odzyskać pewność siebie i wypracować piękny i zdrowy wygląd włosów, nawet mimo wszystkich przeciwności losu.

Chcesz wiedzieć jakie są sekrety „rosyjskiej Roszpunki” na piękne włosy? Koniecznie czytaj dalej!

W wieku 18 lat u Anastazji zdiagnozowano łysienie androgenowe, co spowodowało, że dziewczyna straciła pewność siebie

Do tej pory nastolatka nie miała problemu ze swoim wyglądem, jednak wypadające włosy i diagnoza sprawiły, że Anastazja zaczęła tracić pewność siebie. Szybko jednak zrozumiała, że nie może się poddać i należy zrobić wszystko, aby jej włosy wróciły do normy. Po 5 latach jej włosy są grubsze i zdrowsze, a Anastazja dzięki swojej determinacji zyskała 350 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz kontrakt z Pantene!

Choroba Anastazji sprawiała, że dziewczyna zaczęła interesować się problemami związanymi z włosami, co poskutkowało zostaniem trychologiem

Dzięki własnemu doświadczeniu, Nastia zdobyła wiedzę jak poprawić kondycję i wygląd skóry głowy oraz włosów.

Anastazja ma kilka rad, które powtarza wszystkim dziewczynom, które chcą mieć długie i zdrowe włosy. Jeśli chcesz poprawić kondycję swoich włosów, warto zastosować się do tych poleceń!

– Zachowaj równowagę w jedzeniu, trzymaj się zdrowego trybu jedzenia i nie ulegaj modnym dietom.
– Staraj się unikać stresu.
– Znajdź produkty kosmetyczne dla swojego rodzaju włosów.
– Używaj odżywczych masek przynajmniej 2 razy w tygodniu.

– Użyj różnych olejów – jedną z najlepszych metod, którą poleca Anastazja jest stosowanie oleju z awokado.
– Nie bój się skracać włosów, pamiętaj o obcinaniu rozdwojonych i zniszczonych końcówek.
– Myj włosy w regularnych odstępach czasu i prawidłowo je wysuszaj. Najpierw włosy powinny wyschnąć same w 60%, a dopiero potem należy je podsuszyć suszarką i rozczesać.
– Jeśli włosy wypadają Ci częściej niż wcześniej ( norma wynosi około 50-100 włosów dziennie), należy zasięgnąć porady u specjalisty, który pomoże w leczeniu.

Nic dziwnego, że Anastazja zyskała zaufanie tysięcy kobiet, które chcą poprawić wygląd swoich włosów! W końcu jeśli popatrzymy na to jak sama poradziła sobie ze swoimi problemami, zasługuje na zaufanie!

Co więcej, dziewczyna zyskała popularność nie tylko wśród osób, które marzą o długich włosach, ale także wśród projektantów. Jej urodą zachwycają się koneserzy urody oraz właściciele wielkich marek kosmetycznych.

Zobacz także: 8 naturalnych maseczek, które odmienią słabe i zniszczone włosy. Będą jak u Roszpunki!

Jak Ci się podobają włosy Anastazji?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij