Kupił stary autobus w nadziei, że zrobi z niego mieszkanie. Wyszło lepiej niż zakładał!

Adam z angielskiego Brighton nie miał wielkich marzeń. Chciał po prostu zrealizować swój pomysł, który dla wielu był za bardzo ekstrawagancki. W czasie jednej z podróży zauważył zniszczony autobus. Od razu pojawił się w jego głowie plan na to, jak wykorzystać pojazd. Chciał przekształcić go w mobilny dom!

Nikt nie spodziewał się, że z czegoś takiego uda mu się zrobić takie cacko!

Adam kupił stary autobus za 5 tysięcy euro w Internecie. Pojazd jeździł przez 30 lat od 1982 roku.

Na pierwszy rzut oka nie wyglądał źle. Dopiero przy bliższych oględzinach można było zauważyć, że swoje przeszedł. To jednak nie zniechęciło Adama, który postawił sobie cel, aby dokończyć to, co zaświtało w jego głowie.

Spędził 6 miesięcy i wydał 11 tysięcy euro, aby doprowadzić autobus do takiego stanu, z którego będzie zadowolony.

Wnętrze pozostawiało wiele do życzenia. Trzeba było wyeliminować wilgoć i zardzewiałe elementy. Bardzo szybko Adam zdał sobie sprawę, że to wszystko zajmie mu więcej czasu i energii niż zakładał. Chciał urządzić pojazd tak, aby nadawał się do zamieszkania. Niestety w trakcie wydało mu się to niemożliwe, ale nie miał zamiaru się poddać. Zajął się wydzielaniem przestrzeni. Dziś wie jedno – warto było się poświęcić i realizować swoje plany.

Pomyślał naprawdę o wszystkim. Zajął się nawet instalacją kominka na dole pojazdu.

Gdy wydzieliłem kącik kuchenny, okazało się, że jest większy niż w moim mieszkaniu. Po prawej stronie znajduje się mała łazienka.

Każde miejsce zostało dokładnie przemyślane. Nie ma tu mowy o przypadku!

Moje ulubione miejsce znajduje się na samej górze przy stoliku, gdzie mogę obserwować z okna najbliższą okolicę.

Zielona strzała!

Czy ktoś z Was domyśliłby się, że to ten sam autobus z początku transformacji?! Adam nie tylko przekształcił go w miejsce do mieszkania, ale pokazał, że dla chcącego nic trudnego!