×

9 niesamowitych sposobów na wykorzystanie balonów

Balony zawsze oznaczają świetną zabawę, ale można ich użyć na o wiele więcej sposobów niż to sobie wyobrażasz. Podpowiadamy te najlepsze i najbardziej kreatywne.

9 NIESAMOWITYCH SPOSOBÓW NA WYKORZYSTANIE BALONÓW

 

Wybrane dla Ciebie

Tiktokerka zamiast budy postawiła swoim psom piętrowy dom. Wnętrze powala na kolana

Amerykańska lifestylowa tiktokerka Chip Girl postanowiła pokazać się ze swojej najbardziej ekstrawaganckiej strony – zafundowała swoim golden retrieverom piętrowy dom, który pełni funkcję ich psiej budy. Chip Girl to bardzo popularna w USA gwiazdka TikToka, którą obserwuje 2,5 mln ludzi, a filmiki ogląda regularnie od kilkuset tysięcy osób do kilku milionów @chipgirlhere @chipguyhere 🎄 @charmedfamily […]

Różnica między młodszym a starszym pokoleniem uchwycona w pewnej restauracji…

Sally Loeza do tej pory była prawie zupełnie nieznaną tiktokerką, ale jednym ze swoich nagrań wywołała prawdziwą burzę. Sugeruje na nim, że najmłodsze pokolenia sprzątają po sobie w restauracji, podczas, gdy wszystkie starsze pozostawiają nieporządek i rozgardiasz. Krótko i rzeczowo 7-sekundowe nagranie, które do tej pory obejrzało ponad milion osób, polubiło 150 000 i skomentowało […]

Uroczy piesek z włóczki, który ślicznie ozdobi Twoje biurko!

Co prawda nie szczeka i nie będzie biegał wokół Ciebie, ale jest przyjemnie włochaty, miękki i pełen humoru. Tego psiaka zrobisz samemu za grosze i będzie on sympatyczną ozdobą każdego miejsca. Uroczy piesek z włóczki, który ślicznie ozdobi Twoje biurko!

Świąteczne ozdoby boho

Święta to czas, w którym możesz swojej rodzinie i przyjaciołom pokazać, ze masz wyjątkowy gust. Dzięki ozdobom w stylu boho Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru. Świąteczne ozdoby boho.

7 pięknych sposobów na wiązanie wstążki na prezentach!

To ostatnich moment na ładne opakowanie wszystkich błyskotek, jakie kupiliśmy naszym najbliższym. Jeśli nie wiesz, jak estetycznie zawiązać wstążkę na prezencie, to wytłumaczymy Ci to krok po kroku. 7 pięknych sposobów na wiązanie wstążki na prezentach! Daj znać czy wykorzystasz któryś ze sposobów!

Świąteczne gnomy i aniołki z makramy!

Twój dom stanie się miejscem jeszcze bardziej ciepłym i przytulnym jeśli wypełnisz go małymi świątecznymi stworkami. Tylko uważaj, bo dzieci mogą się w tych ozdobach zakochać! Świąteczne gnomy i aniołki z makramy!