×

Ugotuj banana w wodzie i przed pójściem spać ją wypij. Nie uwierzysz, co stanie się podczas snu!

Masz problemy z zasypianiem lub ze spokojnym snem? Jeżeli tak, to trafiłeś w idealne miejsce Internetu!

W dzisiejszym świecie jest tyle czynników stresogennych, że mało kto nie doświadcza tego uczucia. A to przed wszystkim właśnie ono zakłóca nasz nocny odpoczynek…

Jeżeli doliczyć do tego jeszcze wszystkie fale elektromagnetyczne, które nas otaczają… Telefony komórkowe, komputery i inne urządzenia czy nawet po prostu obecne wszędzie światła.

Walka jest naprawdę nierówna i człowiek ma małe szanse na to, aby się wyspać…

Oczywiście pierwszym i najprostszym rozwiązaniem, które przychodzi nam do głowy, jest wzięcie tabletek nasennych. Jednak czy aby na pewno jest ono najlepsze dla nas?

Oczywiście, że nie!

W dłuższej perspektywie branie takich leków może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie i naturalne zdolności organizmu.

Dodatkowo, mogą one powodować działania niepożądane, takie jak mocne zawroty głowy, bóle brzucha, zaparcia, problemy z pamięcią oraz koncentracją. A chyba nie ma wśród Was osoby, która chciałaby tego doświadczyć, prawda?

A sen jest tak niesamowicie ważny…

Kiedy jesteśmy go pozbawieni, nasz organizm nie może optymalnie funkcjonować. Nasze myślenie jest zaburzone, spadają zdolności motoryczne i jesteśmy bardziej narażeni na długotrwałe problemy zdrowotne, takie jak otyłość, cukrzyca oraz rak.

Dlatego mamy dla Was prosty sposób, który pomoże Wam przespać całą noc i co więcej spowoduje, że zaśniecie o wiele szybciej niż do tej pory. A wszystko to bez żadnych negatywnych skutków ubocznych!

Wystarczy woda, banan i cynamon!

Jak każdy z Was dobrze wie, banany są bogate w magnez oraz potas. Jednak najwięcej tych drogocennych pierwiastków znajduje się w ich skórce, która często ląduje w koszu… Teraz nie wyrzucicie jej tak od razu!

Dzięki temu przepisowi odprężycie się i zrelaksujecie mięśnie. Magnez jest bowiem minerałem, który w największym stopniu za to odpowiada.

Pamiętajcie też, że gdy jesteście zestresowani magnez niesamowicie szybko znika z Waszego organizmu. Dlatego też później ciężko jest Wam się zrelaksować i zasnąć twardym, spokojnym snem.

Cynamon z kolei jest naturalnym produktem, który pomaga w zrównoważeniu poziomu cukru w naszej krwi. Nie chcemy chyba w nocy mieć więcej energii niż w ciągu dnia?

Oto czego dokładnie będziecie potrzebować:

  • 1 organiczny banan
  • 1 malutki garnek wody
  • cynamon

1. Umyj dokładnie banana i odetnij końce

youtube
youtube

2. Wrzuć banana do wrzącej wody i gotuj tak około 10 minut

youtube
youtube

3. Odcedź płyn i dodaj odrobinę cynamonu

youtube
youtube

Tak przygotowany napój możesz dosłodzić stewią, która jest naturalnym słodzikiem, niepowodującym soku cukru, a nawet regulującym jego poziom.

Co myślicie o takim pomyśle? My skorzystamy z niego już dziś!

Może Cię zainteresować

zamknij