×

Już nigdy więcej żółtych zębów! Jeśli chcesz tego uniknąć koniecznie spróbuj tego triku.

Zęby są wizytówką człowieka. Często uśmiech potrafi podbić czyjeś serce i jest pierwszą rzeczą, którą dostrzegamy w drugiej osobie. Śnieżnobiałe uzębienie chciałby mieć oczywiście każdy z nas. Tylko jak tego dokonać, gdy codziennie pijemy kawę, herbatę i niestety palimy papierosy? Te czynniki na pewno nie wpływają sprzyjająco na to, co chcemy osiągnąć.

Mamy dla Was naturalny sposób, który pomoże Wam przybliżyć się do ideału! Chociaż nie wygląda to dość zachęcająco, musicie zaufać, że potrafi zdziałać cuda!

Wystarczy, że zakupisz węgiel aktywowany, bo szczoteczkę do zębów z pewnością każdy z Was posiada.

Zmocz szczoteczkę wodą tak, jak robisz to przed każdym normalnym myciem zębów.

1

Następnie ostrożnie otwórz kapsułkę z węglem i zawartość rozprowadź na szczoteczce. Możesz podłożyć pod wszystko ręcznik papierowy, aby nie zabrudzić łazienki.

2

Następnie zabieraj się za szorowanie! Rób wszystko tak, jak podczas codziennego szczotkowania. Na początku może być ciężko i węgiel może być trochę kruchy, ale po chwili to się unormuje. Jeśli będziesz mieć nadal ten problem, dodaj odrobinę pasty do zębów.

3

Wypłucz usta wodą po około 3-4 minutach. Uczucie jest naprawdę nieziemskie. Musisz koniecznie spróbować!

4

Zapomnij o wszystkich drogich i często szkodliwych dla zdrowia pastach do zębów. Ludzie, którzy cenią naturalne środki zawsze sięgną po węgiel. Jeśli będziesz myć nim zęby chociaż raz w tygodniu, efekty zobaczysz już po miesiącu stosowania.

Może Cię zainteresować

zamknij