×
Wirtualna Polska

Przyklej monety do butów dziecka. Zobaczysz jaką sprawisz mu tym frajdę

Polskie przysłowie głosi „grosz do grosza, a będzie kokosza”, co po prostu oznacza, że nawet najmniejsza liczba pieniędzy zebrana razem może przyczynić się do bogactwa. Jednak większość z nas nie zwraca uwagi na monety, które wypadają nam z kieszeni. Popełniamy w ten sposób ogromny błąd! Nawet jeśli nie chcesz wydać kilku złotych groszy, możesz z nich zrobić ciekawy gadżet dla Twojego dziecka!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przyklej grosze pod buty swojej pociechy

Jeśli widzisz, że Twoje dziecko jest bardzo muzykalne i ma dobre poczucie rytmu, warto zapisać je na dodatkowe zajęcia, dzięki którym rozwinie swoje umiejętności. Niestety kurs stepowania może być drogi, a do tego wszystkiego odpowiednie obuwie może kosztować krocie.
Szkoda wydawać dużą sumę pieniędzy na buty dla dziecka, które zaraz z nich wyrośnie. Dlatego weź klej na gorąco, wygodną parę bucików swojej pociechy oraz kilka groszy. Na podeszwach przyklej monety (największą uwagę zwróć na pięty i palce) i odczekaj do całkowitego wyschnięcia. Po kilku godzinach buty do stepowania będą gotowe!

Teraz wystarczy przetestować nowe obuwie!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.