×
Wirtualna Polska

Noś to zawsze przy sobie, a już nigdy nie będziesz narzekać na brak gotówki

Szczęście i pieniądze można zapewnić sobie na wiele różnych sposobów. Niektóre to ludowe przesądy, inne mają źródło we wschodnich wierzeniach. Podpowiadamy, co najlepiej przyciąga pieniądze. Wystarczy nie rozstawać się z jedną rzeczą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jeśli chcesz pomóc fortunie i zapewnić sobie finansowe powodzenie, sięgnij po sprawdzony sposób. Nic nie działa lepiej niż jeden z elementów biżuterii czerpiący moc z jednej z najważniejszych szkół mistycyzmu oraz kultury chińskiej. Noś go zawsze przy sobie, a nigdy nie będziesz narzekać na brak gotówki w portfelu.

Co przyciąga pieniądze?

Nic nie przyciąga pieniędzy tak dobrze jak… pieniądze! Z pewnością słyszałeś powiedzenie, że pieniądz rodzi pieniądz. Zgodnie z tą zasadą zawsze powinieneś mieć przy sobie pieniążek — monetę (najlepiej chińską) zawieszoną na czerwonej nitce. Ten talizman nawiązuje do kabały, czyli mistyczno-filozoficznego nurtu judaizmu. Zgodnie z przekonaniami osób praktykujących kabałę, czerwona nitka przyciąga energię oraz pomyślność. Jeśli zawiesimy na niej pieniążek, będzie natomiast przyciągać finansowe powodzenie.

Co przyciąga pieniądze? Fot. Freepik

Co przyciąga pieniądze? Fot. Freepik

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Numer twojego mieszkania może dużo o tobie powiedzieć. Przynosi też szczęście lub zsyła pecha

Jak zrobić bransoletkę przyciągającą pieniądze?

Chińską bransoletkę szczęścia, która przyciąga pieniądze, możesz kupić w sklepie. Bez problemu zrobisz ją również w domu. Musisz pamiętać o zachowaniu kilku zasad, dzięki którym ręcznie robiony talizman będzie spełniał swoją rolę.

  • Znajdź kilka niewielkich monet i przedziuraw je dokładnie na środku. Następnie nawlecz je na czerwoną nitkę lub sznurek.
  • Nitka, na której znajdują się monety, powinna mieć 7 supełków na szczęście. Możesz rozdzielić nimi poszczególne monety. Dzięki temu będą trzymały się na swoich miejscach.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Jak zawiązać bransoletkę przyciągającą pieniądze?

Aby bransoletka przyciągająca pieniądze spełniała swoją rolę, musisz również odpowiednio ją nosić.

  • Należy założyć ją na rękę niedominującą. Jeśli jesteś praworęczny, nałóż ją na lewy nadgarstek. Jeśli piszesz lewą ręką, powinieneś nosić talizman na prawej ręce.
  • Nitkę bransoletki powinieneś zawiązać na supeł, by nie dało się jej zdjąć. Talizman działa tylko wtedy, gdy go nie zdejmujesz. Możesz się w nim kąpać i chodzić na basen.
  • Aby mieć pewność, że bransoletka nie rozwiąże się i nie spadnie z nadgarstka, zawiąż ją na mokro. Po prostu zamocz nitkę w czystej, letniej wodzie. Następnie poproś kogoś, by ciasno zawiązał talizman na nadgarstku. Najlepiej zrobić dwa supełki, by mieć całkowitą pewność, że nitka się nie rozwiąże.

 

Zobacz również: Ten znak wieści pecha w domu. Nastaw się na nadchodzące nieszczęścia

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować