Pierwsza rzecz jaką zobaczyłeś, może ujawniać Twoje ukryte pragnienia

Każdy z nas nieco inaczej interpretuje zobaczone obrazy. Wszystko zależy od naszej osobowości oraz reakcji naszego umysłu. Oczywiście nasze oczy widzą wszystko, ale to mózg wybiera to co dla niego ważniejsze.

Przez chwilę spójrz na poniższe obrazki i dowiedz się co liczy się w Twoim życiu!

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Drzewa: Masz świetną intuicję, które zawsze ufasz. Mas wyluzowaną osobowość i chętnie spędzasz czas na słodkim nic-nie-robieniu.

Tygrys: Masz bardzo silną osobowość i gdy raz podejmiesz decyzję, nie wątpisz w swoje wybory. Nie lubisz przejmować się czymś co nie jest Twoim problemem, ale lubisz gdy inni omawiają Twoje kłopoty.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Saksofonistkę: Jesteś bardzo komunikatywną osobą i lubisz być w centrum każdej imprezy. Nic więc dziwnego, że każdy chce się z Tobą kolegować. Tylko nie zapominaj, że od czasu do czasu każdy potrzebuje przerwy, żeby naładować akumulatory.

Twarz: Raczej unikasz dużych i zatłoczonych imprez, ponieważ w takich miejscach nie czujesz się najlepiej. Wolisz przebywać w swoim towarzystwie, a będąc w dużej grupie szybko się męczysz i tracisz energię, którą wolisz przeznaczyć na siebie.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?


Drzewo: Jesteś osobą o spokojnym usposobieniu, ale to wcale nie oznacza, że jesteś nieśmiały. Lubisz być tym, kim jesteś i nie potrzebujesz niczyjej aprobaty.

Goryl: Jesteś maksymalistą i perfekcjonistą. Pamiętaj, że czasami możesz być zbyt krytyczny i możesz tym zranić innych ludzi.

Lew: Masz bardzo silną osobowość i nie pozwolisz nikomu stanąć na swojej drodze.

Ryby: Jesteś bardzo wrażliwy i masz łagodną osobowość oraz troskliwe serce. Nie pozwól innym ludziom brać tego za pewnik.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Drzewa: Twoja nieskończona energia jest niesamowita. Jesteś spontaniczny i zawsze gotowy na odkrywanie nowych miejsc. Nie znosisz dwóch dni, które wyglądają tak samo.

Twarz: Lubisz mieć wszystko uporządkowane. Wszystko musi być dobrze zaplanowane i lubisz wiedzieć co wydarzy się jutro, za tydzień czy miesiąc. Tylko wtedy czujesz się w pełni uspokojony.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Twarz:Jesteś bardzo przyziemny, łatwy do rozmowy, zrozumienia i bezinteresownie opiekuńczy.

Dwie postacie: Jesteś bardzo konkurencyjny i dotyczy to wszystkiego w twoim życiu – nie tylko pracy czy sportu. Cokolwiek robisz, po prostu musisz być najlepszy. To dobrze, że ustawiasz sobie tak wysoko wszystkie cele, ale pamiętaj, że każdy potrzebuje czasami odpoczynku.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Dziecko: Lubisz mieć czas dla siebie i nie musisz czuć się winny, jeśli nie masz ochoty widywać się ze znajomymi. Bądź sobą a wtedy zawsze będziesz szczęśliwy.

Para: Kochasz swoich przyjaciół i chociaż nie lubisz głośnych imprez i dużych grup, masz kilku bardzo bliskich przyjaciół i zrobiłbyś dla nich absolutnie wszystko.

Drzewa: Masz bardzo żywiołową osobowość i zawsze jesteś otwarty na nowe doświadczenia. Zmiany nie są dla Ciebie jakąś wielką rzeczą, ponieważ tak naprawdę uwielbiasz dynamiczne i ciągle zmieniające się życie.

Oczywiście pamiętaj, że to tylko zabawa. Jeśli powyższe opisy nie do końca opisują Twoją osobowość, nie zniechęcaj się do kolejnych quizów i psychotestów, lecz potraktuj je jako frajdę!

Źródło i fotografie: brightside.me