×

Pierwsza rzecz jaką zobaczyłeś, może ujawniać Twoje ukryte pragnienia

Każdy z nas nieco inaczej interpretuje zobaczone obrazy. Wszystko zależy od naszej osobowości oraz reakcji naszego umysłu. Oczywiście nasze oczy widzą wszystko, ale to mózg wybiera to co dla niego ważniejsze.

Przez chwilę spójrz na poniższe obrazki i dowiedz się co liczy się w Twoim życiu!

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Drzewa: Masz świetną intuicję, które zawsze ufasz. Mas wyluzowaną osobowość i chętnie spędzasz czas na słodkim nic-nie-robieniu.

Tygrys: Masz bardzo silną osobowość i gdy raz podejmiesz decyzję, nie wątpisz w swoje wybory. Nie lubisz przejmować się czymś co nie jest Twoim problemem, ale lubisz gdy inni omawiają Twoje kłopoty.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Saksofonistkę: Jesteś bardzo komunikatywną osobą i lubisz być w centrum każdej imprezy. Nic więc dziwnego, że każdy chce się z Tobą kolegować. Tylko nie zapominaj, że od czasu do czasu każdy potrzebuje przerwy, żeby naładować akumulatory.

Twarz: Raczej unikasz dużych i zatłoczonych imprez, ponieważ w takich miejscach nie czujesz się najlepiej. Wolisz przebywać w swoim towarzystwie, a będąc w dużej grupie szybko się męczysz i tracisz energię, którą wolisz przeznaczyć na siebie.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?


Drzewo: Jesteś osobą o spokojnym usposobieniu, ale to wcale nie oznacza, że jesteś nieśmiały. Lubisz być tym, kim jesteś i nie potrzebujesz niczyjej aprobaty.

Goryl: Jesteś maksymalistą i perfekcjonistą. Pamiętaj, że czasami możesz być zbyt krytyczny i możesz tym zranić innych ludzi.

Lew: Masz bardzo silną osobowość i nie pozwolisz nikomu stanąć na swojej drodze.

Ryby: Jesteś bardzo wrażliwy i masz łagodną osobowość oraz troskliwe serce. Nie pozwól innym ludziom brać tego za pewnik.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Drzewa: Twoja nieskończona energia jest niesamowita. Jesteś spontaniczny i zawsze gotowy na odkrywanie nowych miejsc. Nie znosisz dwóch dni, które wyglądają tak samo.

Twarz: Lubisz mieć wszystko uporządkowane. Wszystko musi być dobrze zaplanowane i lubisz wiedzieć co wydarzy się jutro, za tydzień czy miesiąc. Tylko wtedy czujesz się w pełni uspokojony.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Twarz:Jesteś bardzo przyziemny, łatwy do rozmowy, zrozumienia i bezinteresownie opiekuńczy.

Dwie postacie: Jesteś bardzo konkurencyjny i dotyczy to wszystkiego w twoim życiu – nie tylko pracy czy sportu. Cokolwiek robisz, po prostu musisz być najlepszy. To dobrze, że ustawiasz sobie tak wysoko wszystkie cele, ale pamiętaj, że każdy potrzebuje czasami odpoczynku.

Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Dziecko: Lubisz mieć czas dla siebie i nie musisz czuć się winny, jeśli nie masz ochoty widywać się ze znajomymi. Bądź sobą a wtedy zawsze będziesz szczęśliwy.

Para: Kochasz swoich przyjaciół i chociaż nie lubisz głośnych imprez i dużych grup, masz kilku bardzo bliskich przyjaciół i zrobiłbyś dla nich absolutnie wszystko.

Drzewa: Masz bardzo żywiołową osobowość i zawsze jesteś otwarty na nowe doświadczenia. Zmiany nie są dla Ciebie jakąś wielką rzeczą, ponieważ tak naprawdę uwielbiasz dynamiczne i ciągle zmieniające się życie.

Oczywiście pamiętaj, że to tylko zabawa. Jeśli powyższe opisy nie do końca opisują Twoją osobowość, nie zniechęcaj się do kolejnych quizów i psychotestów, lecz potraktuj je jako frajdę!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

10 przedmiotów, których używało się w niedalekiej przeszłości. Umiesz je rozpoznać?

Stanie w kolejkach, jeden telewizor w całym bloku, brak telefonów komórkowych i wciąż narzekający naród. Wiele rzeczy zmieniło się w Polsce przez ostatnich kilkadziesiąt lat, jednak sentyment pozostaje! Wydaje Ci się, że wszystko dobrze pamiętasz? Popatrz na te 10 nostalgicznych fotografii i spróbuj je nazwać! Jak Ci poszło? Daj znać na naszym Facebooku! Zobacz również […]

10 pytań, które sprawdzą Twoją umiejętność odróżniania kolorów. Potrafisz je rozpoznać?

Myślisz, że znasz się na kolorach? Potrafisz odróżnić dane odcienie od siebie i bez problemu potrafisz je nazwać? Świat jest pełen barw, sprawdź czy potrafisz je zidentyfikować! Rozwiązując quiz staraj się być samodzielny, sprawdzanie odpowiedzi w Google nie przyniesie Ci sprawiedliwego wyniku, który zdradza pewne cechy Twojej osobowości! 2 proste pytania, na które może odpowiedzieć […]

Miesiąc urodzenia kobiety, zdradza wiele na temat jej osobowości

Testy osobowości i wszelkiego rodzaju quizy mogą zdradzić pewne informacje na temat cech charakteru oraz przybliżyć nam jakimi osobami jesteśmy naprawdę. Data naszego urodzenia również może to potwierdzić. Okazuje się, że osoby urodzone w tych samych miesiącach często mają takie same charaktery. Sprawdź czy opisy przygotowane przez psychologów zgadzają się również w Twoim przypadku! Styczeń […]

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Ostatnio obejrzałam film, w którym bardzo często padało zdanie, że „wiek to tylko liczba”. Ten frazes słyszałam wiele razy, ale po filmie pomyślałam, że przecież wiek jest ważnym czynnikiem w naszym życiu. Niektórzy ludzie mogą być w podeszłym wieku, ale czuć się dalej młodo i mieć duszę nastolatka, z kolei inni mogą być młodzi, ale […]

Na obrazku ukryto zwierzę. Tylko 1% ludzi potrafi je dostrzec

Na pewno nie raz spotkałeś się z zagadką, gdzie na danym obrazku należy odnaleźć ukrytą cyfrę lub zwierzę. Niektóre zagadki są tak trudne, że jedyne co widzisz, to tylko kilka kresek przed swoimi oczami. Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi i sprawdź, czy uda Ci się zobaczyć ukryte zwierzę! Na poniższym obrazku ukryto zwierzątko. Wiele osób […]

Której osobie pomożesz jako pierwszej? Twoja decyzja odzwierciedla Twój charakter

W życiu często stajemy przed ciężkimi wyborami i każdego dnia musimy podejmować ważne decyzje. To na co się decydujemy w pewnym sensie pokazuje jakimi jesteśmy osobami, jaki mamy charakter i jakie jest nasze podejście do życia. Dlatego popatrz na poniższy obrazek i zdecyduj, której osobie pomógłbyś najpierw. Twój wybór zdradzi Ci pewne informacje na temat […]