Firma wykona pantofle z podobizną Twojego psa jednak trzeba za nie sporo zapłacić - Genialne
×
Wirtualna Polska

Firma wykona pantofle z podobizną Twojego psa jednak trzeba za nie sporo zapłacić

Założę się, że jeśli jesteś właścicielem czworonoga, to uwielbiasz swojego pupila najbardziej na świecie. Jeśli tak jest to z pewnością starasz się go rozpieszczać i sprawiać mu radość nowymi zabawkami czy smakołykami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kochasz głaskać swojego psa, a gdy tylko wyjdziesz do pracy natychmiast za nim tęsknisz? Nie mówiąc już o tym, że musisz wyjechać na kilka dni i zostawić pupila pod opieką znajomych…

freepik.com

Cóż pewna firm, postanowiła ułatwić tę rozłąkę i stworzyła… kapcie z wizerunkiem Twojego pupila!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Myślisz, że to szaleństwo? Firma Cuddle Clones rozumie miłośników zwierząt i tworzy mini podobizny pupili. Niedawno Cuddle Clones poszli o krok dalej i stworzyli pantofle, przypominające psiaki.

„Jeśli chcesz uhonorować swojego pupila możesz zamówić pantofle wyglądające dokładnie jak Twój pies” – tak opisuje swoje działania firma Cuddle Clones. Szczerze powiedziawszy nie wiem co myśleć o takim pomyśle i nie jestem do końca przekonana, czy faktycznie kapcie z podobizną ukochanego zwierzęcia pokazują nasze docenianie czworonożnych przyjaciół. Jednak trzeba przyznać, że psiopodobne pantofle wyglądają naprawdę imponująco i faktycznie przypominają oryginały!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pantofle kosztują 199 dolarów więc jest to dość drogi wydatek, biorąc pod uwagę, że są to tylko kapcie… Ale spójrzmy prawdzie w oczy, są one jedyne i niepowtarzalne!

Dodatkowo firma Cuddle Clones przekazuje pewną część kwoty na zakupy karmy i zabawek dla zwierząt w schroniskach.

Co myślisz o takim pomyśle? Chciałbyś kapcie z wizerunkiem swojego czworonoga?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować