×
Wirtualna Polska

11 damskich kreacji, których lepiej nie zakładać na ślub i wesele. Zostaw je głęboko w szafie

Ślub i wesele to uroczystości, podczas których oczy wszystkich gości są zwrócone na pannę młodą i to ona powinna wyglądać najpiękniej. Dlatego w złym tonie jest to, aby zaproszone kobiety starały się ją przyćmić swoim strojem. Obejrzyj galerię i przekonaj się czego nie zakładać na wesele. Dzięki temu nie staniesz się obiektem plotek i nikt nie będzie Cię ścigał karcącym wzrokiem po sali weselnej. 😉

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

1. Sukienki, spod których widać bieliznę

Przezroczyste kreacje lepiej zostaw w szafie. Prześwitująca przez nie bielizna nie jest pożądanym widokiem podczas wesela.

2. Sukienki we wzory przypominające zwierzęce tropy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wzory imitujące tropy zwierząt są infantylne i nie prezentują się dobrze podczas oficjalnych uroczystości. W takich sukienkach odpowiednio wyglądają tylko małe dziewczynki. 😉

3. Czerwone sukienki

Czerwień to intensywna barwa, która przyciąga wzrok. Kobieta ubrana w sukienkę w tym kolorze, zdecydowanie wyróżnia się w tłumie i sprawia, że panna młoda nie znajduje się w świetle reflektorów. Natomiast w Chinach czerwień jest zarezerwowana dla panny młodej (w tym kolorze jest jej tradycyjna suknia).

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

4. Cekinowe sukienki

Ślub to nie sylwester, więc zrezygnuj z cekinów, brokatu i nadmiaru błyskotek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

5. Czarne sukienki, lecz z dużym ALE 😉

Czerń to kolor żałoby. Jednak elegancka ciemna sukienka, ożywiona kolorowymi dodatkami będzie jak najbardziej odpowiednia. Do kreacji dobierz jasny żakiet oraz buty i torebkę w intensywnych barwach.

6. Dżinsy, dresy, trampki

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dżinsowe spodnie, kombinezon czy sukienka to strój zbyt codzienny, aby zakładać go na wesele.

7. Skórzane sukienki

Skóra wygląda ciężko, wyzywająco i jest zbyt krzykliwa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

8. Neonowe sukienki

Neonowe kreacje mają to do siebie, że nie można ich nie zauważyć. Bardzo rzucają się w oczy i zabierają palmę pierwszeństwa pannie młodej.

9. Sukienki w zwierzęce wzory

Cętki, pasy imitujące umaszczenie zebry też nie są najlepszym pomysłem na weselną kreację. Prezentują się zbyt frywolnie, wyzywająco i daleko im do elegancji.

10. Białe sukienki

Kolor biały i ecru jest zarezerwowany dla panny młodej. Warto dodać, że w Indiach właśnie biel, a nie czerń, jest kolorem żałoby.

11. Krótkie sukienki z dużymi dekoltami

Wesele to nie dyskoteka. Zrezygnuj z krótkich sukienek z dużymi dekoltami, które zbyt dużj odkrywają. Nieodpowiednie będą także kreacje mocno eksponujące biust.

Zobacz też 19 zaskakujących metamorfoz panny młodej na wesele

Jaki masz patent na idealną weselną kreację?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Źródła: pomorska.pl

Może Cię zainteresować