Nie miała czasu na umycie całej głowy, więc wypróbowała ten gadżet. Efekt przerósł jej oczekiwania

Uwielbiamy wynalazki, które są bardzo niepozorne, a potrafią ułatwić życie. Ten, o którym dziś mowa, właśnie do takich należy. Dzięki niemu nie zmoczysz całych włosów biorąc prysznic, np. po siłowni lub gdy po prostu bardzo się śpieszysz.

Ile razy było tak, że musiałaś nagle wyjść, a Twoje włosy były w opłakanym stanie i bardzo potrzebowały mycia? Suszenie suszarką całej czupryny także trochę zajmuje, prawda? Do tego, co tu kryć, częste mycie bardzo niszczy końcówki, a większość z nas i tak ma z nimi problem.

Mamy dla Ciebie pomysł na to, jak poradzić sobie z tym wszystkim.

Czepek pod prysznic na… kucyk! Redaktorka portalu Insider sama postanowiła wypróbować ten wynalazek. Zobacz efekty i poznaj jego działanie.

Oto jak wyglądały włosy pani redaktor przed myciem. No dobra, rzeczywiście są odrobinę oklapnięte i potrzebują odświeżenia:

A tak wygląda sam czepek:

Jest nawet dokładna instrukcja użycia. Wydaje się banalna, prawda?

Oto czepek po nałożeniu na kucyk:

Jesteś ciekawa, jak wyglądają włosy tuż po umyciu?

Czy widać, że nie były umyte wszystkie?

Redaktorka wyznaje, że jest bardzo miło zaskoczona tym czepkiem i nie spodziewała się takiego efektu. Zakryte włosy były zupełnie suche po prysznicu. A po wszystkim fryzura wyglądała bardzo świeżo, mimo że całość włosów nie była myta. Miłe ułatwienie i odciążenie suchych końcówek!