×

Miesiąc urodzenia kobiety, zdradza wiele na temat jej osobowości

Testy osobowości i wszelkiego rodzaju quizy mogą zdradzić pewne informacje na temat cech charakteru oraz przybliżyć nam jakimi osobami jesteśmy naprawdę. Data naszego urodzenia również może to potwierdzić.

Okazuje się, że osoby urodzone w tych samych miesiącach często mają takie same charaktery. Sprawdź czy opisy przygotowane przez psychologów zgadzają się również w Twoim przypadku!

Styczeń

unsplash.com

Kobiety urodzone w styczniu mają wysokie ambicje, są konserwatywne i poważne. Styczniowe dziewczyny potrafią krytykować innych, jednak najczęściej starają się nie mówić o swoich uczuciach. Jeśli urodziłaś się w styczniu jesteś osobą kontaktową, jednak zdecydowanie bardziej preferujesz rozmowy z osobami o podobnym poziomie intelektualnym i poglądach na życie.

Luty

Dziewczyny z lutego są dość romantyczne i ze względu na częste zmiany humoru potrzebują, aby wszyscy traktowali je wyrozumiale i z cierpliwością. Nie każda osoba potrafi Cię zrozumieć, ze względu na Twoje humorki, jednak Ty potrafisz myśleć w kategoriach abstrakcyjnych i starasz się działać w swój sposób. Jesteś typem wolnej duszy, jednak jeśli ktoś Cię zrani, nie wchodzisz drugi raz do tej samej wody.

Marzec

unsplash.com

Kobiety urodzone w marcu są często charyzmatyczne, ale i czarujące. Jesteś osobą oddaną i lojalną, chociaż masz trudności z okazywaniem swoich uczuć i zakochiwaniem się. Kiedy się denerwujesz, stajesz się bardzo nieprzyjemna i wybuchowa, potrafi powiedzieć wiele przykrych słów. Na co dzień jednak jesteś uprzejma i przyjazna.

Kwiecień

Jesteś świetnym negocjatorem, potrafisz doskonale zaprezentować wszystkie ważne aspekty dzięki czemu często dostajesz to czego chcesz. Jednak kobiety urodzone w kwietniu maja tendencję do bycia osobami zazdrosnymi. Potrafisz sprawić, aby inni byli szczęśliwi, umiesz dzielić się tym co masz, jesteś uczuciowa i emocjonalna.

Maj

unsplash.com

Kobiety urodzone w maju są bardzo wytrwałe i nigdy nie porzucają swoich zasad. Majowe dziewczyny są bardzo atrakcyjne fizycznie i potrafią rozkochać w sobie wielu mężczyzn swoim wyglądem. Masz jednak dość ciężki charakter. Masz silną wolę i nie wyrzekasz się sowich zasad dla byle kogo. Potrafisz zapaść w pamieć.

Czerwiec

unsplash.com

Jesteś osobą o nieskończonej ciekawości i kreatywności, a także świetny z Ciebie rozmówca. Twoim minusem jest jednak fakt, że często mówisz prosto rzeczy prosto z mostu, nie zastanawiając się nad tym co wypada. Masz silną wolę i potrafisz zapanować nad kontaktami z mężczyznami.

Lipiec

unsplash,.com

Panie urodzone w lipcu są piękne, uczciwe, inteligentne i tajemnicze. Aby uniknąć nieporozumień, zawsze jesteś uczciwa i starasz się nie zaczynać konfliktów. Dlatego też starasz oczekujesz, że inni będą traktowali Cię w taki sam sposób.

Sierpień

unsplash.com

Lubisz skupiać na sobie uwagę innych, ale masz także wielkie serce i potrafisz pomóc innym gdy tylko tego potrzebują. Potrafisz wygrać kłótnie, chociaż nie lubisz gdy jakaś się pojawi. Unikasz negatywnej energii, a gdy taka się pojawia starasz się szybko ją odpędzić. Masz świetne poczucie humoru, uwielbiasz być w centrum uwagi przez co zwracasz uwagę mężczyzn. Ze względu na swój charakter, płeć przeciwna potrafi Ci paść do stóp.

Wrzesień

Jeśli urodziłaś się we wrześniu jesteś osobą zdyscyplinowaną, przyjaźnie nastawioną do życia i masz piękne wnętrze. Jesteś wierna, ale nigdy nie wybaczasz ludziom, którzy Cię zdradzili. Gdy czujesz się skrzywdzona potrafisz nawet przygotować się do zemsty! Jeśli już planujesz związek, to nie będzie to krótkotrwały romans. Z tego względu masz też wysokie oczekiwania względem innych ludzi.

Październik

unsplash.com

Kobiety urodzone w październiku mają niski poziom emocji, jednak cechują się wysoką inteligencją. Masz silny charakter, jednak trudno Ci pokazać swoje emocje. Boisz się zdrady i przez to dużą część zachowujesz tylko dla siebie. Często zazdrościsz innym tego co mają,.

Listopad

unsplash.com

Jesteś osobą inteligentną, uczciwą i spokojną. Nie boisz się powiedzieć tego co myślisz i uparcie dążysz do wyznaczonych sobie celów. Jeśli ktoś próbuje się z Tobą zmierzyć, z góry może być skazany na niepowodzenie.

Grudzień

unsplash.com

Kobiety urodzone w grudniu są bardzo niecierpliwe, ale mimo to potrafią osiągnąć to czego pragną. Mimo tego, że sama często się smucisz, potrafisz sprawić, aby inne osoby się uśmiechnęły. Potrafisz pomóc innym, łatwo się otwierasz przez co nietrudno Cię zranić.

Koniecznie daj nam znać czy Twój opis zgadza się z miesiącem, w którym się urodziłaś oraz Twoim charakterem!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Ostatnio obejrzałam film, w którym bardzo często padało zdanie, że „wiek to tylko liczba”. Ten frazes słyszałam wiele razy, ale po filmie pomyślałam, że przecież wiek jest ważnym czynnikiem w naszym życiu. Niektórzy ludzie mogą być w podeszłym wieku, ale czuć się dalej młodo i mieć duszę nastolatka, z kolei inni mogą być młodzi, ale […]

Na obrazku ukryto zwierzę. Tylko 1% ludzi potrafi je dostrzec

Na pewno nie raz spotkałeś się z zagadką, gdzie na danym obrazku należy odnaleźć ukrytą cyfrę lub zwierzę. Niektóre zagadki są tak trudne, że jedyne co widzisz, to tylko kilka kresek przed swoimi oczami. Przyjrzyj się uważnie poniższemu obrazkowi i sprawdź, czy uda Ci się zobaczyć ukryte zwierzę! Na poniższym obrazku ukryto zwierzątko. Wiele osób […]

Zwierzę, które zauważysz jako pierwsze, zdradza informację o sile Twojego umysłu

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że półkule mózgu pracują zupełnie inaczej i zawsze jedna z nich jest bardziej dominująca. Na podstawie prac laureata nagrody Nobla, Roger’a W.Sperry, można określić procesy myślenia oraz cechy osobowości badanej osoby. Jesteś ciekawy ja kto wygląda w Twoim przypadku? Spójrz na poniższy obrazek i przekonaj się jaki masz typ osobowości! […]

Jeden obrazek wystarczy by określić Twoją osobowość. Diagnoza w mgnieniu oka

Lubisz psychotesty i quizy osobowościowe? Ten jest naprawdę bardzo krótki, lecz może Ci zdradzić szczegóły dotyczące Twojego charakteru. Być może wcześniej spotkałeś się już z tym obrazkiem, a może widzisz go po raz pierwszy – tym lepiej. Szybko popatrz na poniższy obraz i powiedz co zauważyłeś! Jakie zwierzę widzisz? Kaczka Jeśli zauważyłeś kaczkę oznacza to, […]

Zwierzę, które zobaczysz na obrazku jako pierwsze, świadczy o Twojej osobowości

Widzieliście kiedyś film, w którym lekarz psychiatra pokazywał pacjentowi obrazek, a ten miał powiedzieć, co na nim widzi lub podać pierwsze skojarzenie z nim? Dziś mam dla Was test, który ma podobne zasady. Ciekawi? 🙂 Przyjrzyjcie się obrazkowi, byle nie za długo i odpowiedzcie na jedno pytanie: Jakie zwierzę dostrzegasz na tym rysunku jako pierwsze? […]

Która strona mózgu jest u Ciebie dominująca? Odpowiedzi na 9 pytań pozwolą poznać mocne strony

Chyba wszyscy wiedzą, że każda z półkul mózgu jest odpowiednia za inne działania oraz sposób naszego myślenia. Jednak u każdego człowieka jedna ze stron jest bardziej dominująca, a to wpływa na nasze umiejętności, talenty oraz działania. Sprawdź, która strona mózgu jest u Ciebie dominująca! Przygotuj długopis, dwa kawałki kartki i rozwiąż poniższy test! #1 Złóż […]