×

To, co ta kobieta zrobiła ze zwykłej starej zasłony i puszki kolorowego sprayu jest rewelacyjne!

Wiele osób kocha ścienne naklejki, dzięki którym można w łatwy sposób nadać wnętrzu nowego charakteru. Sprawdzają się także w zastosowaniu na obdrapane i lekko zniszczone meble. Idealną alternatywą dla naklejek jest stworzenie samemu stylowych i klimatycznych dekoracji. Potrzebujesz jedynie firanki i farby w sprayu. Dzięki temu zestawowi możesz nadać drugie życie swoim lekko zniszczonym już meblom.

Zasada jest bardzo prosta: połóż firankę na powierzchni, którą chcesz dekorować, a następnie rozpyl nad nią farbę. Po 5 minutach wszystko powinno być całkowicie suche i można ściągnąć firankę.

1

Ciekawie wyglądają kontrastujące ze sobą kolory. W tym przypadku złotą farbę połączono z niebieskim. Wygląda to szykownie.

2

To zdjęcie z kolei przedstawia połączenie barw o podobnym odcieniu. Powoduje to, że stary mebel idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrze.

3

Komoda, która będzie przepięknym dodatkiem w romantycznej sypialni.

4

Oczywiście ten trik można zastosować także na krzesłach, które będą ozdobą niejednego salonu.

5

Efekt jest naprawdę imponujący. Mebel po przemianie wygląda bardzo elegancko i nikt nie przypuszczałby, że można taką ozdobę wykonać samemu. Do tego sam proces zdobienia jest stosunkowo prosty.

6

Zamiast wyrzucać stare meble, wykorzystaj je do transformacji, która tchnie nowe życie w Twoje mieszkanie. Zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a do tego będziesz ogromnie zadowolony ze swojej pracy.

Może Cię zainteresować

zamknij