×
Wirtualna Polska

Przedłużacz nie musi kojarzyć Ci się z brzydotą. Sama zobacz!

Przedłużacze i ogromna ilość plątających się kabli, nigdy nie jest ładnym widokiem. Co jednak można zrobić kiedy potrzebujesz podpiąć laptopa, ładowarkę do telefonu, kolumnę z głośnikami czy drugi monitor? Oczywiście, korzystasz z przedłużacza. Jednak tym razem możesz zdecydować się na naprawdę ładny model! Ten designerski przedłużacz sprawi, że zechcesz pochwalić się swoimi kablami!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Designerski przedłużacz skończy z brzydotą i poplątanymi kablami

David Okum, projektant działający w Los Angeles, stworzył przedłużacz, tak ładny, że każdemu przypadnie do gustu. Na pierwszy rzut oka, w ogóle nie wygląda jak tradycyjny przedłużacz, lecz urocze bryły z drewna, przypominające trochę klocki dla dzieci. Pastelowy przedłużacz posiada kostki z kontaktami oraz drewniane kulki, które pełnią funkcję dekoracyjną, a także zabezpieczają kable przed poplątaniem. Kolorowy gadżet jest świetną alternatywą białych czy czarnych, zwykłych przedłużaczy.

designerski przedłużacz
pinterest.com

Ale jak to się stało, że ktoś wpadł na pomysł stworzenia estetycznego przedłużacza? Wszystko zaczęło się, gdy w pracowni Davida rozpoczął się remont. Wszędzie panował bałagan, a kable plątały się w jedną wielką, niczego nieprzypominającą formę. Ilość kabli przeraziła projektanta, który zdecydował się kupić inny model, jednak w sklepach nie znalazł żadnego który by mu odpowiadał, dlatego też postanowił stworzyć swój własny przedłużacz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
designerski przedłużacz
pinterest.com

Do nowego przedłużacza można podpiąć jednocześnie trzy urządzenia. Bardzo przydatną funkcją jest to, że kostki z kontaktami można obracać w różne strony, dzięki czemu można dopasować różnej wielkości wtyczki. Cena jaką należy zapłacić za taki przedłużacz wynosi 79 dolarów czyli blisko 305 zł. Przedłużacz można zamówić na stronie projektanta – okum.co

designerski przedłużacz 3
pinterest.com
przedłużacz
pinterest.com
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak Ci się podoba taki model przedłużacza? Naszej redakcji przypadł do gustu, jednak ta cena nieco odstrasza… Cóż, za dobry design czasami warto zapłacić nieco więcej.

Zobacz także:

1) Inteligentna doniczka sprawi, że Twoja roślinka będzie niczym zwierzątko z Tamagotchi

2) Ceramiczne naczynia z recyklingu powstały z produktów codziennego użytku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

3) Wazony z odzyskanej makulatury łączą ze sobą ekologię i piękny design

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować