×

16 pomysłów na wykonanie spersonalizowanych prezentów. Wcale nie wydasz na nie dużej sumy!

Nie jest chyba niczym nowym, że najlepszym prezentem jest ten podarowany od serca, wybrany z myślą o danej osobie. Prezent idealny wcale nie musi dużo kosztować! Pamiętajcie, że nic nie jest w stanie zastąpić podarunku, który sami stworzyliście.

Dlatego przygotowaliśmy dla was listę rzeczy, które możecie zrobić sami, by podarować je bliskiej wam osobie, gdy brakuje wam pomysłów na prezent. Nie martwcie się jeśli nie macie artystycznych zdolności. Większość z naszych pomysłów nie wymaga specjalnych umiejętności ani dużych nakładów finansowych.

1. Dla miłośnika słodyczy

prezenty-8
oreo

Dla miłośnika słodkości idealnym wyjściem wydaje się paczka Oreo w oryginalnym opakowaniu. Możecie pokusić się również o upieczenie własnych ciasteczek, by podarować je wraz ze spersonalizowanym słoikiem Nutelli.

2. Deska do krojenia

prezenty-10
theartofdoingstuff

Ktoś kto lubi gotować z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Na desce można nadrukować ciekawe zdjęcie lub ulubiony przepis danej osoby. Wystarczy tylko specjalny woskowany papier i gotowe, tutaj znajdziecie dokładną instrukcję. Możesz również wybrać się do grawera.

3. Inspirujący cytat

prezenty-1
virginiaandcharlie

Za pomocą specjalnego kleju możecie stworzyć inspirujący cytat dla bliskiej wam osoby. Wystarczy nanieść go na kawałek papieru i poczekać aż napęcznieje.

4. Zaplanuj wycieczkę

youtube
youtube

Zapracowani bliscy z pewnością docenią gest i chętnie wybiorą się na wycieczkę. Zabierz ich w ulubione miejsce lub zaplanuj wyjście do kina lub teatru.

5. Mapa wspomnień

prezenty-7
marthastewart

Jeśli sporo podróżowaliście ze znajomymi lub drugą połówką ta opcja wydaje się idealna! Na mapie wyszyj trasę, którą pokonaliście. Dodatkowo mapę możesz uzupełnić o wspólne zdjęcia.

6. Opcja dla łakomczucha

prezenty-9
Jeśli masz dryg do wypieków, zaskocz bliskich największym albo najdziwniejszym tortem jaki do tej pory widzieli!

7. Dzieło sztuki

prezenty-4
abeautifulmess

Przemień zwykłe zdjęcie w coś niezwykłego. Potrzebujesz tylko specjalnego żelu i pędzla, pełną instrukcję znajdziecie tutaj.

8. Wyjątkowa lampa

prezenty-13
poopscapecom

Na zwykły papierowy lampion naklej kliszę fotograficzną, a efekt zachwyci każdego.

9. Album na kafelkach

prezenty-12
dubuhdudesigns

Wydrukowane zdjęcia nanieś na kafelki przy pomocy zmywacza do paznokci. Upewnij się jednak, że zdjęcia nie są wydrukowane za pomocą drukarki laserowej, ale atramentowej. Genialna alternatywa dla zwykłych ramek ze zdjęciami.

10. Wspólny projekt

prezenty-1
imgur

Przyjaciółka od dawna planuje zacząć dietę i ćwiczenia, ale jakoś brak jej motywacji? Pomóż jej w tym! Nieważne jakie plany miała bliska osoba, po prostu rozpocznijcie coś razem. Wspólnie nie tylko będziecie się motywować, ale taki prezent jest bezcenny.

11. Notatnik ze wspomnieniami

prezenty-3
visualheart

Stwórz dla bliskiej ci osoby wyjątkowy album. Możesz w nim umieścić wspólne zdjęcia, najlepsze wspomnienia lub podziękowania. Jedną z naszych propozycji jest wykorzystanie do tego talii kart.

12. Pomysłowa fotografia

prezenty-5
homeketeers

Dodaj coś od siebie do zdjęcia w zwykłej ramce, by stało się wyjątkowe.

13. Wspomnienia zamknięte w słoiku

prezenty-14
goodshomedesign

Razem ze zdjęciem umieść drobiazgi, które przypomną o czasie spędzonym razem. Cóż może być bardziej wyjątkowego niż przywrócenie wspomnień?

14. Własnoręcznie wykonana poduszka

prezenty-2
dillyfoxtrot

Choć to wyższa szkoła jazdy, ze zwykłej koszulki z zabawnym nadrukiem możesz z łatwością stworzyć uroczą poduszkę.

15. Kubek

prezenty-11
cutediyprojects

Nie taki znowu zwykły kubek, jeśli własnoręcznie go ozdobisz. A tutaj pomysłów i opcji jest nieskończenie wiele, tutaj możecie zobaczyć jak zrobić kubek ze zdjęcia powyżej.

16. Mini ogród

miniaturowy-ogrod-2
bhg/mrs-ferguson/brit/prettyhandygirl

Tutaj znajdziesz instrukcję jak samodzielnie go zrobić.

Może Cię zainteresować

zamknij