×

18 pomysłowych rzeczy dla dzieci, które w znacznym stopniu ułatwią życie samym rodzicom

Bycie rodzicem to wspaniałe i jednocześnie bardzo trudne doświadczenie. Niektórzy z wielu projektantów również są rodzicami i doskonale znają typowe udręki związane z wychowywaniem pociechy. To z kolei skutkuje pojawieniem się fantastycznych gadżetów, które doceni każdy rodzic.

Te 18 gadżetów dla dzieci sprawi, że życie stanie się znacznie bardziej komfortowe i łatwiejsze. Rozwiązują wiele typowych problemów, a co najważniejsze, sprawiają, że nasze maluchy są zadowolone.

1. Podświetlane kule

© Boon

Dzięki tym kulom, dzieci nie będą bały się zasypiać w ciemności.

2. Inteligentny materac

© Hatch Baby

Ten materac sprawdza wagę dziecka, jego wzrost, rozkład pokarmu i codzienną rutynę. Wszystkie ważne informacje o swoim maluchu możesz sprawdzić za pomocą telefonu.

3. Składany wózek

© GoodBaby

Zwyczajny wózek spacerowy dla dziecka, a gdy maluch postanawia zrobić sobie pieszą wycieczkę po okolicy, wystarczy go złożyć i podążać śladami pociechy. Waży zaledwie cztery kilogramy i ułatwi życie każdego rodzica.

4. Tłumacz płaczu

© Pixabay

Bardzo pomocne urządzenie podaje powód płaczu niemowlęcia z dokładnością do 92%. Głód, ból, zmęczenie czy brudna pielucha przestaną być tajemnicą.

5. Samonagrzewająca butelka

© Iiamo

Butelka pozwala podgrzać napój w dowolnym miejscu bez żadnych kabli. Za pomocą specjalnych wkładów z soli i wody, w ciągu czterech minut możesz podgrzać zawartość butelki do 37° С.

6. Bransoletka bezpieczeństwa

© Beluvv

Zagubione dziecko to koszmar każdego rodzica. Jednak ta bransoletka pomoże ci określić jego lokalizację, która wysyłana jest na twojego smartphona. Gdy pociecha oddali się od ciebie na niebezpieczną odległość, natychmiast zostanie wysłany sygnał ostrzegawczy.

7. Termometr-naklejka

© Temptraq

Dzięki naklejce sprawdzisz temperaturę dziecka bez konieczności budzenia go lub namawiania, by siedziało w miejscu. Również, jeśli temperatura będzie zbyt wysoka, aplikacja w telefonie powiadomi cię o tym sygnałem ostrzegawczym.

8. Aplikacja do mycia zębów

© Vigilant

Podłączona do telefonu szczoteczka wizualizuje każdy ruch w 3D. Zabawna aplikacja umożliwia dziecku zdobycie punktów za prawidłowe szczotkowanie. I jakie dziecko odmówi teraz umycia zębów?

9. Ochraniacze

© Crawlings

Pierwsze kroki bywają bolesne. Dzięki ochraniaczom na kolana odkrywanie świata stanie się mniej niebezpieczne, a mięciutki materiał nie będzie krępował ruchów.

10. Zabawne talerze

© UncommonGoods

Posiłek, który stanie się zabawą – sposób na niejadka.

11. Łyżka z dozownikiem

© Booninc

Karmienie staje się wygodniejsze, a łyżka szczególnie przydaje się w czasie spacerów lub podróży. Gdy dziecko nie chce jeść, z łatwością przechowasz posiłek na później.

12. Smoczek i gryzak w jednym

© Molarmuncher

Może być przechowywany w lodówce, a także myty w zmywarce. Wpływa na wszystkie części dziąseł jednocześnie.

13. Projektor

© MyBaby

To wspaniałe urządzenie pomaga dziecku zasnąć wyświetlając urocze obrazki i delikatne dźwięki.

14. Zestaw do karmienia

© ThinkGeek

I zabawa w „leci samolot” nabiera dosłownego znaczenia.

15. Ubrania z monitorem

© Mimo

Specjalne ubranko z wbudowanym monitorem sprawdza oddech dziecka i jego aktywność w czasie snu. W razie zagrożenia alarmuje rodziców o niebezpieczeństwie związanych z oddechem, pozycją lub temperaturą.

16. Kontener na zabawki

© Boon

Z łatwością wyłowi wszystkie zabawki z wanny bez bałaganu. Po skończonej zabawie wystarczy przykleić go do kafelek.

17. Automatyczny bujak

© Lolaloo

To urządzenie będzie bujało twoje dziecko w wózku, podczas, gdy ty będziesz mieć wolne ręce.

18. Łóżko dla świeżych rodziców

I maluch zawsze jest w pobliżu.

Może Cię zainteresować

zamknij