Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowości

Podobno oczy są zwierciadłem duszy, ale to właśnie nasze dłonie mogą powiedzieć coś więcej o tym kim jesteśmy.

Długość dłoni ma znaczenie

Może to dziwnie zabrzmi, ale wielkość naszych dłoni nie mówi o niczym innym jak o naszej osobowości. Zanim dowiesz się jakie są Twoje mocne i słabe strony charakteru, najpierw musisz zmierzyć długość dłoni. Zmierz je kładąc kciuk na łokciu. Wyciągnij rękę – jeśli z łatwością możesz dosięgnąć nadgarstka, oznacza to, że Twoje dłonie są duże.

Małe dłonie

Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowościUdostępnij

Ludzie z małymi dłońmi mają skłonności do podejmowania ryzyka. Jeśli należysz do grona osób z takimi rękami, jesteś osobą, która szuka przygód, ale także ma wielkie serce. Twoje relacje osobiste często są dramatyczne. Bardzo przeżywasz każde rozstanie i miłosne niepowodzenia. Z drugiej strony, małe dłonie oznaczają pragmatyczne myślenie. Jesteś osobą, która stawia na logikę, szybko znajdujesz rozwiązanie problemu.

Duże dłonie

Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowościUdostępnij

Osoby z dużymi dłońmi są wrażliwe, ale i impulsywne. Wiesz o tym, że często Twoje reakcje są zbyt przesadzone. Szanujesz innych, przez co czasami zaniedbujesz samego siebie. Jesteś perfekcjonistą i skutecznym pracownikiem, chociaż zdarza się, że zwracasz uwagę na szczegóły i zapominasz o innych rzeczach.

Warto zwrócić uwagę na kształt dłoni

Wielkość dłoni zdradza kilka rzeczy, lecz kształt naszych rąk również może nam coś przekazać.

Kwadratowe dłonie

Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowości
Udostępnij@jeremyyappy

Jeśli Twoje dłonie są kwadratowe, oznacza to że jesteś osobą praktyczną, która kieruje się rozumem, a nie sercem. Jesteś dobrym matematykiem, a rozwiązanie problemów nie jest dla Ciebie problemem. Nie ufasz intuicji, lecz dokładnie analizujesz daną sytuację.

Prostokątne dłonie

Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowości
Udostępnij@minkmingle

Ludzie o prostokątnych dłoniach mają tendencję do szybszego rozwiązywania swoich problemów. W przeciwieństwie do ludzi o kwadratowych dłoniach, w życiu kierujesz się intuicją.

Jeśli masz długie ręce i kwadratową dłoń – jesteś osobą wrażliwą i pełną przygód. Z kolei ludzie z krótkimi palcami są bardzo dobrymi przywódcami.

Jak jest w Twoim przypadku?