×

Rozmiar dłoni może zdradzić szczegóły dotyczące Twojej osobowości

Podobno oczy są zwierciadłem duszy, ale to właśnie nasze dłonie mogą powiedzieć coś więcej o tym kim jesteśmy.

Długość dłoni ma znaczenie

Może to dziwnie zabrzmi, ale wielkość naszych dłoni nie mówi o niczym innym jak o naszej osobowości. Zanim dowiesz się jakie są Twoje mocne i słabe strony charakteru, najpierw musisz zmierzyć długość dłoni. Zmierz je kładąc kciuk na łokciu. Wyciągnij rękę – jeśli z łatwością możesz dosięgnąć nadgarstka, oznacza to, że Twoje dłonie są duże.

Małe dłonie

Ludzie z małymi dłońmi mają skłonności do podejmowania ryzyka. Jeśli należysz do grona osób z takimi rękami, jesteś osobą, która szuka przygód, ale także ma wielkie serce. Twoje relacje osobiste często są dramatyczne. Bardzo przeżywasz każde rozstanie i miłosne niepowodzenia. Z drugiej strony, małe dłonie oznaczają pragmatyczne myślenie. Jesteś osobą, która stawia na logikę, szybko znajdujesz rozwiązanie problemu.

Duże dłonie

Osoby z dużymi dłońmi są wrażliwe, ale i impulsywne. Wiesz o tym, że często Twoje reakcje są zbyt przesadzone. Szanujesz innych, przez co czasami zaniedbujesz samego siebie. Jesteś perfekcjonistą i skutecznym pracownikiem, chociaż zdarza się, że zwracasz uwagę na szczegóły i zapominasz o innych rzeczach.

Warto zwrócić uwagę na kształt dłoni

Wielkość dłoni zdradza kilka rzeczy, lecz kształt naszych rąk również może nam coś przekazać.

Kwadratowe dłonie

@jeremyyappy

Jeśli Twoje dłonie są kwadratowe, oznacza to że jesteś osobą praktyczną, która kieruje się rozumem, a nie sercem. Jesteś dobrym matematykiem, a rozwiązanie problemów nie jest dla Ciebie problemem. Nie ufasz intuicji, lecz dokładnie analizujesz daną sytuację.

Prostokątne dłonie

@minkmingle

Ludzie o prostokątnych dłoniach mają tendencję do szybszego rozwiązywania swoich problemów. W przeciwieństwie do ludzi o kwadratowych dłoniach, w życiu kierujesz się intuicją.

Jeśli masz długie ręce i kwadratową dłoń – jesteś osobą wrażliwą i pełną przygód. Z kolei ludzie z krótkimi palcami są bardzo dobrymi przywódcami.

Jak jest w Twoim przypadku?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij