×

Kobieta kupiła działkę na totalnym odludziu. To, co tam zbudowała, wprawia w osłupienie każdego!

Cały świat był pod wielkim urokiem magicznych i oryginalnych domków Hobbitów, które mogliśmy podziwiać na szklanych ekranach wraz z pojawieniem się pierwszej części „Władcy Pierścieni.” Nie wiem jak Wy, ale ja marzyłam, aby chociaż na chwilę znaleźć się w takim miejscu.

Jak się okazuje, w domkach tego typu zakochała się również Kristie Wolfe, która postanowiła zbudować wyjątkową chatkę. Jak jej poszło?

Projektantka znalazła idealną działkę nieopodal Chelan w stanie Waszyngton. Dom został wbudowany w zbocze wzniesienia, dlatego łatwo go przeoczyć.

Urocza chatka ma w sumie 27 metrów kwadratowych. W środku wydzielono: sypialnię, kuchnię, łazienkę i salon.

Oto piękna sypialnia, która wygląda wprost magicznie!

I choć dom znajduje się na zupełnym odludziu, nie oznacza to wcale, że kobieta musiała zrezygnować z komfortu dzisiejszego życia. Łazienka jest w pełni wyposażona.

W jej domku znalazło się również miejsce na wannę, w której można odpocząć i naładować akumulatory na kolejny dzień.

Na drugim końcu chatki znajduje się salon. Ulokowano w nim kominek gazowy i mały aneks kuchenny. Energia trafia do tego miejsca dzięki 3 panelom słonecznym.

Kobieta zadbała o wszystkie detale, aby jej projekt jak w największym stopniu przypominał oryginał.

Domek jest naprawdę magiczny, a kiedy otworzysz drzwi wejściowe, Twoim oczom ukaże się bajeczny widok! Nic więc dziwnego, że Kristie wynajmuje domek zainteresowanym osobom.

A Wam jak podoba się domek Kristie? Chcielibyście spędzić tu tegoroczny urlop?

Może Cię zainteresować

zamknij