×

Kiedy jej dzieci wyprowadziły się z domu, postanowiła też się przenieść. Dom, który wybudowała jest…

Wiele osób korzysta z możliwości, jakie niesie mieszkanie w domu na kółkach. Można podróżować i cieszyć się spokojem bez konieczności znoszenia upierdliwych sąsiadów. Na przestrzeni lat można było spotkać śmiałków, którzy zdecydowali się na takie życie, które według nich jest zdecydowanie łatwiejsze i bardziej funkcjonalne.

M. J. Boyle jest kolejną zapaloną fanką malutkich domów, która swój projekt wcieliła w życie po to, aby czuć się przytulnie i bezpiecznie w swoich przysłowiowych czterech kątach. Progres pracy i swoje opinie na ten temat umieszczała na blogu „My Empty Nest.” Kobieta zainteresowała się małymi domkami, gdy miała 12 lat.

Zafascynowała się opuszczonym gospodarstwem, znajdującym się w pobliżu jej rodzinnego domu i zaczęła szkicować własne plany odnośnie tego, jak będą wyglądać jej cztery kąty w przyszłości.

dom na kółkach (1)

Dziś kobieta może pochwalić się ukończeniem budowy własnego domu na kółkach, który otrzymał nawet własną nazwę: „My Empty Nest”.

dom na kółkach (2)

Przez ponad rok całą swoją energię, czas i pieniądze przeznaczyła właśnie na tworzenie tego projektu.

Chciała spełnić swoje marzenia z dzieciństwa, ale musiała pamiętać także o podstawowych kwestiach, dzięki którym jej dom byłby szczelny i spełniał podstawowe funkcje.

dom na kółkach (3)

Kiedy jej dzieci opuściły rodzinne gniazdo, musiała znaleźć sposób, aby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Domek na kółkach był w pewien sposób lekarstwem na samotność.

dom na kółkach (4)

Proces tworzenia i zajmowania się dekoracją był bardzo ważny dla M.J, ponieważ dzięki temu czuła się ważna. Poza tym czerpała wiele radości z tworzenia i urządzania wnętrza.

dom na kółkach (5)

dom na kółkach (6)

M.J. zaprosiła wszystkich swoich najbliższych przyjaciół, aby zobaczyli dom. Byli naprawdę zachwyceni efektem końcowym!

dom na kółkach (7)

Autorka bloga nie zapomniała, aby to miejsce było przytulne, dlatego dodała elementy, które choć w minimalny sposób przypominają o tym, co jest w życiu najważniejsze.

dom na kółkach (8)

Mary jeszcze nie przeprowadziła się na stałe do domku na kółkach, ponieważ chce dokończyć parę drobnych rzeczy i wtedy chce się przenieść do niego całkowicie.

dom na kółkach (9)

Największym marzeniem M.J jest stworzenie miejsca, w którym będzie czuła się spokojnie i będzie mogła pielęgnować przyjaźń i miłość.

dom na kółkach (10)
dom na kółkach (11)

Może Cię zainteresować

zamknij