×

Co zrobić kiedy koszty utrzymania okazują się zbyt wysokie? Ta para znalazła świetne rozwiązanie!

W sierpniu 2014 roku, pewna para postanowiła przestać walczyć z comiesięcznymi wydatkami na czynsz i podstawowe potrzeby. Młodzi ludzie mieli dość ciągłego życia w strachu czy wystarczy im pieniędzy na wszystkie rachunki i poradzą sobie do kolejnej wypłaty. Z biegiem czasu zauważyli, że nie potrafią cieszyć się życiem, dlatego też postanowili wprowadzić pewne zmiany!

30-letni Adam i 33-letnia Nikki, poświęcili cały rok, aby przekształcić starą furgonetkę w wymarzony dom. Co więcej, para z Wielkiej Brytanii postanowiła porzucić stałą pracę od 9 do 17, wybierając zupełnie inny tryb życia!

Kupili białego Forda Transita Luton na ebay za 4 500 dolarów. Mieszkając z rodzicami, wydali kolejne 6 500 dolarów na metamorfozę starej furgonetki w funkcjonalne mieszkanie.

dom-w-samochodzie1

W ich uroczym gniazdku znalazło się miejsce na sypialnię, kuchnię, łazienkę, a nawet… ganek! Co ciekawe, ten genialny domek zbudowali samodzielnie, bez żadnego doświadczenia budowlanego.

dom-w-samochodzie2

dom-w-samochodzie3

Adam i Nikki planują roczną podróż po Europie. Jak zgodnie twierdzą, być może nigdy nie powrócą do „normalnego” trybu życia.

dom-w-samochodzie4

A Ty co sądzisz o oryginalnym rozwiązaniu? Mógłbyś zamieszkać w takim domku? Czekam na Twój komentarz!

Może Cię zainteresować

zamknij