×

Połączyła ze sobą 2 składniki i wmasowała w rozstępy na brzuchu. Efekt działania jest piorunujący

Rozstępy to zmora wielu kobiet. Powstają w wyniku zmiany masy ciała lub ciąży. Sprawiają, że czujesz się źle we własnej skórze i nie możesz cieszyć się ze swojego ciała. Najczęściej pojawiają się na piersiach i brzuchu. To wszystko ma oczywiście związek z hormonami. W czasie trwania ciąży produkowany kolagen nie ma takiej samej elastyczności jak kiedyś, co doprowadza do zrywania sieci włókien.

Na rynku kosmetycznym co chwilę pojawiają się coraz to nowsze specyfiki, zapewniające, że jako jedyne są w stanie rozprawić się z niechcianymi bliznami. Niestety często okazuje się, że tego typu produkty nie zmieniają wyglądu kobiety a jedynie nadwyrężają domowy budżet. Co zatem zrobić w takiej sytuacji?

Na szczęście istnieje domowy sposób, który skutecznie walczy z rozstępami. Najważniejsze w tym urodowym triku są dwa składniki: olej z oliwek i fusy po kawie.

coffee-and-olive-oil-for-stretchmarks_1

Jak się do tego zabrać i na co zwrócić uwagę?

  1. Jedną łyżkę oliwy z oliwek wymieszaj z jedną łyżeczką fusów po kawie
  2. Pastę delikatnie wmasuj w rozstępy
  3. Po 5-minutowym masażu pozostaw całość na 20 minut
  4. Zmyj mieszankę ciepłą wodą
  5. Wytrzyj się i użyj dowolnego kremu do ciała
  6. Dla dodatkowych korzyści dodaj łyżeczkę brązowego cukru
  7. Czynność powtarzaj 3 razy w tygodniu

Nie załamuj się, gdy na Twoim ciele pojawią się niepokojące ślady. Pamiętaj, że zawsze jest czas, aby się tym zająć, a dzięki tej metodzie wszystko będzie dziecinie proste.

Może Cię zainteresować

zamknij