×

Dowbor zdradza, kto i za co płaci w „Nasz Nowy Dom”. Kulisy programu są zaskakujące!

Tego byli ciekawi wszyscy. W jednym z najnowszych wywiadów dla Pomponik.pl, Katarzyna Dowbor zdradza, kto i za co płaci w Nasz Nowy Dom. Część fanów programu pewnie będzie dość mocno zaskoczona tym, co powiedziała.

Kulisy programu

Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że program Nasz Nowy Dom kosztuje telewizję Polsat niemało. Gruntowne wyremontowanie mieszkania jest bardzo drogie. Mnóstwo osób podejrzewało zatem, że rodziny, których domy są odnawiane ponoszą przynajmniej jakąś część kosztów. Najczęstszym typowanym ukrytym kosztem dla rodzin był podatek od wzbogacenia się. Gospodyni programu rozwiała nawet w tej kwestii wszelkie wątpliwości.

dowbor zdradza kto i za co płaci w nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor / instagram
dowbor zdradza kto i za co płaci w nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor / instagram

Dowbor zdradza, kto i za co płaci w Nasz Nowy Dom – kawa na ławę

W krótkiej rozmowie z serwisem Pomponik.pl Dowbor została dość podchwytliwie zapytana o koszty ponoszone przez rodziny, których dom jest odnawiany. Okazuje się, że nie ponoszą one nawet najmniejszych kosztów związanych z programem. Wszystko, także wszystkie podatki, co do grosza są płacone przez telewizję Polsat. To oznacza oczywiście, że nie płacą również za wycieczkę na która są wysyłani, pracę ekipy budowlanej, czy nowe wyposażenie domu.

Inflacja

Dowbor zdradziła także w tymże wywiadzie, że dużym wyzwaniem stała się od niedawna inflacja. Bardzo poważnie zdrożała większość materiałów budowlanych, a to z kolei zwiększyło poważnie koszty całego programu. Na szczęście – zarówno dla nas widzów, jak i rodzin, których domy są remontowane – program jest bardzo popularny wśród Polaków.

dowbor zdradza kto i za co płaci w nasz nowy dom
Katarzyna Dowbor / instagram

Praca w środku nocy

Prowadząca program zdradziła także w rozmowie z Pomponik.pl, że budowlańcy często muszą pracować w nocy, aby zdążyć z wszystkim na czas. Jak jednak twierdzi, nikt nie jest do tego zmuszany. Wszyscy robotnicy pracujący w nocy to ochotnicy, którzy za swoje poświęcenie są odpowiednio wynagradzani.

Co sądzisz o programie Nasz Nowy Dom? Podoba Ci się? Jesteś jego regularnym widzem?

A tutaj przeczytasz o tym, kto płaci za remonty Szelągowskiej.

Może Cię zainteresować

zamknij