×

Kate Middleton miała też drugą suknię ślubną, o której nikt nie mówił. Przepiękna!

Każdy ślub to setki godzin spędzonych na przygotowaniach. Para młoda musi wybrać miejsce ceremonii, odpowiednią salę na wesele, listę gości, menu… Wiele panien młodych chciałoby zacząć przygotowanie tego wyjątkowego dnia od wyboru idealnej sukni ślubnej, jednak zdarza się, że ten obowiązek trzeba odłożyć niemal na sam koniec. Na szczęście, współcześnie każda z przyszłych panien młodych, może skorzystać z potęgi internetu i odnaleźć ciekawe inspiracje dotyczące ślubnej kreacji.

Świetną inspiracją może być suknia ślubna Kate Middleton, która w 2011 roku powiedziała sakramentalne „tak”

Księżna Cambridge zaprezentowała się w kreacji zaprojektowanej przez Sarah Burton, która pracuje w domu mody Alexandra McQueen’a. Suknia z pięknym koronkowym zdobieniem na górnej części oraz prawie 2,5-metrowy tren kosztowała około 900 tysięcy złotych. Dodatkowo Kate założyła piękny diamentowy diadem, który pożyczyła jej sama królowa Elżbieta II. Ta kreacja sprawiła, że prawie nikt nie zdawał sobie sprawy, że Kate ma również inną suknię!

Wiele panien młodych ma drugą, często wygodniejszą, sukienkę, w której występują podczas przyjęcia weselnego

Tak samo było w przypadku Kate, która po ceremonii zdecydowała się zaprezentować w innej kreacji. Jednak warto tutaj zaznaczyć, że „wygodniejsza” sukienka nie oznacza, że była ona mniej strojna.

Sukienka, w której Kate pojawiła się na weselu również była zaprojektowana przez Sarah Burton. Sercowaty kształt dekoltu wykonany z satynowego materiału w połączeniu z delikatnym makijażem księżnej oraz pięknie pofalowanymi włosami, nadawał romantyzmu całej stylizacji. Długa, rozkloszowana suknia była przełamana diamentowym pasem, dodatkowo całość była uzupełniona białym, puchatym futerkiem.

Ta klasyczna i delikatna suknia jest świetną inspiracją dla wszystkich przyszłych panien młodych! Nas urzekła ta kreacja, a Was?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij