×
Wirtualna Polska

Drzemka w pracy jest prostsza niż myślisz. To zasługa jednego mebla

Przyznaj się szczerze, ile razy zdarzyło Ci się zdrzemnąć w pracy? A jeśli nie uciąłeś przysłowiowego „komara” to ile razy myślałeś o drzemce w godzinach pracy? Cóż… teraz popołudniowa drzemka przy biurku będzie znacznie prostsza dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To zdarza się każdemu. Po ciężkim weekendzie lub nieprzespanej nocy Twoje oczy są tak ciężkie, a Ty ledwo utrzymujesz je otwarte. Przed Tobą piętrzą się teczki z dokumentami, a na ekranie komputera pojawiają się coraz to nowsze powiadomienia, na które musisz odpowiedzieć. Sama kawa nie wystarcza i czasami trzeba po prostu na chwilę zmrużyć oczy.

Według naukowców nawet 15 – minutowa drzemka może postawić a nogi, jednak przejść w świat Morfeusza w przy twardym biurku? Rozwiązaniem okazuje się poniższe biurko

Mogłoby się wydawać, że to zwykłe biurko, jednak wystarczy, że przyjrzysz się bliżej i zrozumiesz dlaczego jest ono tak wyjątkowe!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Biurko ma przesuwany blat, dzięki czemu podczas spotkać nasi rozmówcy mogą korzystać z biurka i swobodnie schować nogi pod blat Jednak nie to jest w tym meblu najlepsze.

Przesuwany blat służy także jeszcze jednej rzeczy…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Aby całkowicie korzystać z wszystkich możliwości łóżka tzn. biurka, należy przenieść przednią ściankę pod spód. W ten sposób dostajemy pełnowymiarowe łóżko, które pomoże odpocząć pracownikowi w godzinach pracy. Boczna ściana biurka jest odchylana dzięki czemu możliwe jest wygodne ułożenie poduszki!

via GIPHY

Patrząc na ten mebel widzę tylko dwa problemy – biurko jest dość duże więc nie najprawdopodobniej nie zmieści się do każdego biura. Druga rzecz która mnie martwi to… gdzie jest miejsce na pościel?! Ale to zawsze można rozwiązać wyrzucając przedawnione dokumenty z szafy.

Co myślisz o takim meblu? Korzystałbyś z drzemki gdyby było to możliwe? Zdarzyło Ci się przysnąć w godzinach pracy? Daj nam znać w komentarzach!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także:

1) Różowy dom to raj dla wszystkich fanów tego koloru. Wygląda jak posiadłość z bajki

2) Inteligentna doniczka sprawi, że Twoja roślinka będzie niczym zwierzątko z Tamagotchi

3) Dom modułowy przypominający Minionka? Oto innowacja w architekturze

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

4) 20 niezwykłych łóżek, które zamienią Twoje sny w rzeczywistość. Są niewiarygodne!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować