×

Dziewczyna oznaczyła swoje dłonie, aby już nie mylić kierunków. To praktyczna strona tatuażu

Niektórzy z nas miewają problemy z odróżnieniem ręki lewej od prawej. Zwykle dzieję się tak w sytuacjach stresowych. Jak sobie wówczas poradzić? Na proste rozwiązanie tego problemu wpadła pewna Australijka. Wymyśliła sobie nietypowy tatuaż na dłoni.

Są osoby, które ciągle mylą prawą stronę z lewą. Chociaż nie wiadomo, ile osób ma z tym problem, sprawia on spore problemy w codziennym życiu. Trudno uwierzyć, z czym na co dzień borykają się takie osoby, ale jedną z nich jest D’Kodia Laine…

Funkcjonalny tatuaż na dłoni

D’Kodia Laine ma 23 lata i pochodzi z Canberry. Odkąd tylko pamięta miała trudności z odróżnieniem prawej ręki od lewej. Ostatecznie postanowiła rozprawić się ze swoim problemem. Udała się do studia tatuażu, aby oznaczyć swoje dłonie. Na jej nadgarstkach pojawiły się dwie małe litery, które pomagają odróżnić stronę lewą od prawej.

tatuaż z kierunkami na dłoni
Tatuaż z kierunkami na dłoni Fot. laurenwinzer/Instagram

Kierunki pod kontrolą

To niezwykle praktyczny tatuaż, który zdecydowanie ułatwił życie młodej dziewczynie. D’Kodia Laine przez swoją przypadłość często myliła kierunki i wyjątkowo kiepsko sprawdzała się w roli nawigatora oraz pilota. Podczas jednej z wycieczek samochodowych, koleżanka narysowała jej na rękach litery L i R. Ten żart zainspirował kobietę do wykonania tatuażu.

tatuaż z kierunkami na dłoni
tatuaż z kierunkami na dłoni Fot. dkodia/Instagram

Może Cię zainteresować: To dlatego koszule męskie i damskie mają guziki po przeciwnych stronach

Źródła: www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować

zamknij