×

Śpiwór w kształcie groźnego niedźwiedzia sprawi, że nigdy więcej nikt nie zakłóci Twojego snu

Czy mieliście kiedyś problem z zaśnięciem? A może ciągle któryś z domowników przeszkadzał Ci podczas snu? Nieważne co się dzieje, ważne żeby znaleźć odpowiednie rozwiązanie z tej sytuacji! A co jeśli da się połączyć miękki strój z groźnym wyglądem, który umożliwi przyjemny sen?

Japońska artystka Eiko Ishizawa stworzyła śpiwór, dzięki któremu obudzisz w sobie prawdziwą bestię!

Jeśli w głębi duszy zawsze wiedziałeś, że drzemie w Tobie natura dzikiego zwierzęcia, to idealnie się składa. Projekt artystki to nie zwykły bezkształtny wór lecz puszysty i groźny niedźwiedź brunatny!

Eiko została zainspirowana historią niedźwiedzia Bruno, który kilka lat temu wędrował od włoskiej części Alp aż po Bawarię, gdzie w końcu został zastrzelony z racji sprawiania zagrożenia dla mieszkańców okolicznych wiosek.

Śpiwór z pewnością umili Twój sen i sprawi, że nikt nie odważy się przerwać Twojej zimowej drzemki. Jeśli tylko masz 2,350 dolarów aby kupić ten oryginalny gadżet, Twój sen może trwać dłużej niż zwykle – w końcu nikt nie odważy Ci się przerwać drzemki!

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.