×
Wirtualna Polska

Fantastyczny patent na wykorzystanie sombrero z butelek tequili, o którym mało kto wie!

Nie ma co ukrywać: lubimy ułatwiać sobie życie i chętnie szukamy rozwiązań, które, zwłaszcza w przypadku domowych obowiązków, pozwolą na zaoszczędzenie choć odrobiny czasu. Dziś mam coś specjalnego dla wszystkich miłośników imprezowych trików oraz alkoholi. Trzeba przyznać, że brzmi intrygująco. 😉

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sprawcą całego zamieszania jest sombrero umieszczone przez producenta na butelce Tequila Sierra. Na pierwszy rzut oka wydaje się być jedynie plastikową ozdobą, która ma przyciągnąć wzrok kupujących. Nic bardziej mylnego. To niezwykle użyteczny gadżet przenoszący każdą domówkę w inny wymiar. Do rzeczonego sombrera należy wsypać sól i zanurzyć w niej kieliszek umoczony w soku z cytryny. Dzięki temu uzyskasz elegancką obwódkę (fachowo zwie się ona krustą) na swoim szkle. Dodatkowo ograniczysz sprzątnie, gdyż drobniutkie ziarenka soli już nie będą leżały rozsypane na całym kuchennym blacie.

Sombrero ma też drugie zastosowanie. Z jego pomocą szybko i sprawnie wyciśniesz sok z limonki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Znajomi, z którymi będziesz rozkoszował się smakiem tequili z pewnością będą oczarowani Twoimi zdolnościami barmańskimi.;) Zatem, kieliszki w dłoń!

 

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Źródła: vt.co

Może Cię zainteresować