×

Przy pomocy śniegu stworzyli niesamowite figury. Prawdziwe arcydzieła!

Każdy z nas ma jakieś zdolności i pasje. Jedni posiadają umiejętności artystyczne, a jeszcze inni za pomocą swojego daru, tworzą piękne i kreatywne rzeczy. Niezależnie od tego jaki talent posiadamy, powinniśmy go rozwijać i nie ukrywać go przed innymi.

Niebywały talent mają m.in. bracia Bartz, którzy wykorzystują swoje umiejętności i co roku tworzą przepiękne figury śnieżne.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów majestatycznych figur, które zostały stworzone przez szalenie utalentowanych ludzi. Wśród nich znajdziesz zarówno nawiązania do animacji, jak świata zwierząt.

Niektóre z tych rzeźb powstały na podwórkach domów jednorodzinnych. Inne zaś zostały zbudowane w dniu konkursu na najpiękniejszą rzeźbę śnieżną.

Kiedy zobaczysz figury śnieżne, o których mówię, po prostu zabraknie Ci słów, aby powiedzieć cokolwiek. Ja zakochałam się w tych pracach i mogłabym je oglądać bez końca. Koniecznie daj mi znać czy Tobie również się spodobały.

Niektóre z tych rzeźb są wynikiem wspólnych działań braci Bartz, tak jak rekin poniżej.

1

Inne prezentują dane wydarzenie, jak np. zabawę psa.

2

Kolejna figura to nic innego jak podobizna pantery śnieżnej.

3

Wśród zgromadzonych figur nie zabrakło i takiej, która prezentuje całe stado słoni.

4

Jest też coś dla miłośników dinozaurów. Niesamowite figury prawda?

5

Hybryda człowieka i sokoła z Tajlandii.

6

Figura morsa również została stworzona przez braci Bartz.

7

Śnieżna rzeźba tego koguta z Chin wygląda tak jakby była wyrwana z jednej ze świątyń.

8

Figura wilka, która powstała z różnych form geometrycznych jest moją ulubioną figurą w dzisiejszym zestawieniu. Ty masz swojego faworyta?

9

Może Cię zainteresować

zamknij