×

YouTuberzy wydali 5 000 złotych na same ozdoby świąteczne!

Święta coraz bliżej. Gdy jedni zastanawiają się jakie prezenty kupić dla bliskich, inni szybko pieką pierniki lub ubierają choinkę. Co roku ta ostatnia czynność staje się nie lada wyzwaniem – należy wybrać odpowiednie drzewko i odpowiednio je udekorować. Trendy zmieniają się nie tylko w ubraniach czy gadżetach, ale również w świątecznych dodatkach, dlatego warto sprawdzić co powinno znaleźć się na tegorocznej choince.

Dwójka blogerów postanowiła podzielić się swoimi świątecznymi dodatkami!

Pamela i Mateusz to energiczna para, która prowadzi bloga i kanał na YouTube, gdzie promują zdrowy tryb życia oraz dzielą się swoimi codziennymi obowiązkami. Ostatnio opublikowali film, gdzie prezentują swoje świąteczne drzewko, a także ukazują cały proces kupowania i dekorowania choinki.

Na swoje świąteczne dekoracje wydali blisko 5 tysięcy złotych!

Para kupiła duże drzewko, dużą ilość lampek, girlandy, bombki choinkowe oraz świecącego jelenia z kręcącą głową!

youtube.com

Renifer ze światełek LED, który kręci głową to koszt około 200-250 złotych.

Mateusz i Pamela kupili również stroboskop, który rozświetla sufit oraz ściany mieszkania, w świątecznymi kolorami.

youtube.com

Jeśli chcielibyście mieć podobne urządzenie w swoich czterech kontach, to musicie się liczyć, że stroboskop może kosztować nawet tysiąc złotych. Na szczęście, tylko stroboskopy steniczne kosztują w takiej cenie. Mniejsze wersje kosztują około 50-100 złotych.

youtube.com

Oprócz tego, w mieszkaniu sportowców znalazły się świetlne kurtyny i girlandy. Ten gadżety mogły być najdroższe (ceny w internecie sięgają nawet 400 złotych za 7 metrów), jednak patrząc na to jak wygląda przyozdobiony salon Pameli i Mateusza, trzeba przyznać, że nie wiem na co wydali, aż tak zawrotną kwotę.

A Ty co myślisz o ozdobach blogerów z Fit Lovers?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

zamknij