×

Flanelowe włosy to hit tegorocznej jesieni. Kobiety z całego świata już go pokochały

Moda stale się zmienia, a projektanci oraz wizażyści, co sezon wyznaczają nowe trendy, które raz zachwycają, a raz mocno zaskakują. Jak już pewnie wiesz, wrzesień jest miesiącem mocno przejściowym – dni stają się coraz chłodniejsze i mimo tego, że możemy cieszyć się słońcem, to z każdą chwilą na niebie przybywa więcej szarych chmur.

Jesienna aura często staje się inspiracją do stworzenia nowych trendów

W sklepach możemy znaleźć ubrania w pomarańczowych, brązowych i żółtych odcieniach, które swoją barwą przypominają o ostatnich letnich promieniach słońca oraz opadających liściach drzew. Odzież to jednak nie wszystko na co warto zwrócić uwagę w tym sezonie. Przecież żeby stylizacja była w 100 % kompletna należy odpowiednio dopasować makijaż oraz fryzurę, a tej jesieni królować będą flanelowe włosy.

Flanelowe włosy czyli hit sezonu

Ta dość dziwaczna nazwa to określenie jesiennej koloryzacji włosów, które podbija serca kobiet na całym świecie. Ten trend został stworzony przez stylistkę fryzur Sharon Dorran – to właśnie ona zajmuje się wyglądem m.in. Kate Hudson czy Lindy Evangelisty.

Flannel hair polegają na dopasowaniu kilku odcieni czerwonego, brązowego oraz pomarańczowego i stworzeniu popularnego ombre, które ma przypominać kolory spadających z drzew liści. Z kolei nazwa stylizacji została zainspirowana koszulę w kratę, która trzeba przyznać, idealnie pasuje do takiej koloryzacji!

Jak Ci się podoba ten trend?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij