Kategorie GenialnePomysły

Zamień każdą rzecz w śpiącego kociaka, dzięki tej uroczej foremce

Jest wiele przedmiotów, który z pewnością nie potrzebujesz, ale rzecz którą zaraz Ci pokażę to coś co powinien posiadać każdy z nas! Bo w końcu czy jest coś czego nie naprawi widok uroczego kotka? Kiedy masz zły humor i znajdziesz w internecie filmik z kotem – od razu się uśmiechasz. Gdy boli Cię brzuch – przytulasz się do futrzaka. Nie od dziś wiadomo, że koty potrafią zmienić największą zrzędę w uśmiechniętą osobę, dlatego też pewna firma postanowiła stworzyć produkt, który zamieni niemal każdą rzecz w koto-podobny przedmiot!

Ash Koncent to japońska firma, która stworzyła foremkę w kształcie śpiącego kotka

koncent.jp

Foremka w kształcie kota zamieni niemal wszystko w słodkiego śpiącego kociaka. Od piasku na plaży, po ciasta, aż po masy plastyczne dzięki którym stworzysz oryginalną figurkę do udekorowania domu – foremka, to świetny prezent dla dużych i małych miłośników czworonożnych futrzaków.

koncent.jp

Firma nazwała foremkę „Neko Cup” (słowo „Neko” oznacza po japońsku kota) i jest wykonana z bambusa oraz tworzywa sztucznego z biomasy.

koncent.jp

koncent.jp

koncent.jp

Foremka w kształcie kota jest idealna dla każdego miłośnika kotów, który chciałby zamienić piaszczystą plaże, podwórko lub dowolną rzecz w małego kotka. Bo przecież świat z małymi kociakami jest znacznie piękniejszy!

koncent.jp
koncent.jp

Yuka Mori, artystka stojąca za tym genialnym pomysłem, przyznała, że wpadła na ten czarujący projekt, widząc senne i zmęczone koty, które snuły się po ulicach i zasypiały gdy tylko znalazły spokojne miejsce, pozwalające im na chwilę się zdrzemnąć. W ten sposób artystka chciała stworzyć coś co uosabia ducha zrelaksowanego, ufnego i niewinnego zwierzęcia.

koncent.jp

Czy potrafisz sobie wyobrazić coś lepszego niż posiadanie czegoś tak prostego, co zapewni ci nieskończoną liczbę uroczych kociaków? I to niezależnie od miejsca w którym akurat się znajdujesz! Brzmi jak spełnienie marzeń każdego miłośnika kotów!

Foremka w kształcie kota nie należy jednak do najtańszych rzeczy – za jedną sztukę należy zapłacić 2916 jenów czyli blisko 100 zł. Model dostępny jest na stronie www.koncent.jp w trzech wariantach kolorystycznych.

koncent.jp

Co myślisz o takiej foremce? Jak Ci się podoba? Kupiłabyś taki przedmiot gdyby był dostępny w Polsce?

Zobacz także:

1) Torebka na prosecco to najgorętszy hit tego lata. Dobrze, że ma miejsce na lód

2) Kobieta zhakowała swoją lodówkę. Niczym Jezus zamieniła wodę na wino

3) Inteligentna doniczka sprawi, że Twoja roślinka będzie niczym zwierzątko z Tamagotchi

Źródło i fotografie: boredpanda.com, koncent.jp