×

Świecę owinęła zdjęciem wydrukowanym na kalce. Po osuszeniu suszarką, powstało coś zaskakującego

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W sklepach już rozpoczęła się prawdziwa przedświąteczna gorączka. Znajdziemy w nich mnóstwo rzeczy, które z pewnością spodobałyby się naszym najbliższym…

Jednak wyobraźcie sobie, że dostajecie od kogoś bliskiego śliczny zegarek i własnoręcznie zrobiony album ze zdjęciami, który z prezentów jest dla Was ważniejszy. Co bardziej cieszy?

Odpowiedź dla większości będzie chyba prosta – album.

Dlaczego? Z tego powodu, że w zrobienie takiego prezentu bliska osoba włożyła swoje serce i wszystkie wspaniałe uczucia, którymi nas darzy.

Ręcznie robione podarunki, choć często nie mają zbyt dużej wartości pieniężnej, mocno nas cieszą. Dlatego warto pomyśleć o sprawieniu takiej przyjemności naszym najbliższym podczas nadchodzących świąt.

Dziś mamy dla Was pomysł na jeden z takich prezentów! Fotoświecę. Brzmi nieco dziwnie, ale efekt końcowy jest naprawdę świetny! Zresztą zobaczcie sami!

Czego będziecie potrzebować?

  • dużej, białej świecy
  • zdjęcia, którym chcecie obdarować bliską osobę
  • kalki technicznej
  • suszarki

Wykonanie

1. Wydrukuj zdjęcie na kalce technicznej

youtube
youtube

Kalka techniczna jest niesamowicie cienkim rodzajem papieru, więc trudno będzie nam wydrukować na niej zdjęcie bez małej pomocy. Najlepiej, gdy przykleimy ją w rogach do normalnego papieru. Dzięki temu zdjęcie wydrukuje się bez najmniejszych problemów.

2. Wytnij dokładnie zdjęcie i owiń je dookoła świecy

youtube
youtube

3. Większym kawałkiem papieru owiń świecę ze zdjęciem

youtube
youtube

4. Ciepłym strumieniem suszarki ogrzewaj zdjęcie na świecy od 3 do 5 minut

youtube
youtube

5. Zdejmij kalkę i gotowe!

youtube
youtube

Podoba Wam się nasz pomysł na własnoręcznie wykonany prezent?

Może Cię zainteresować

zamknij