Kategorie GenialneInspiracjeLajfhaki

Najlepsze gadżety dla przyszłych mam

Będąc w ciąży wyjazd na wakacje jest dość trudne, jednak jeśli wszystko dobrze zaplanujesz ten czas będzie wyjątkowo relaksujący. Z roku na rok powstaje coraz więcej genialnych wynalazków, które spodobają się wszystkim przyszłym mamom – Ty także musisz je poznać! Ubrania, komfortowe poduszki, a nawet materace ze specjalnym miejscem na brzuch. Wszystko to sprawi, że każdy dzień będzie znacznie przyjemniejszy!

#1 Kinezjologiczna taśma podtrzymująca brzuch

diaryofafitmommy

Zwykle używana przez sportowców taśma kinezjologiczna jest bezpieczną alternatywą, która może również pomóc złagodzić wiele objawów ciąży, w tym ból pleców, opuchnięte stopy, rwę kulszową i inne bóle.

Gadżety dla przyszłych mam – #2 Koc na brzuch chroniący przed szkodliwym promieniowaniem

amazon.com

Martwisz się, że laptop może emitować promieniowanie, które zaszkodzi dziecku? Ten koc na brzuch rozwijające się maleństwo,a TY możesz sprawdzać maile i Facebooka tak często jak tylko chcesz, Nie wspominając, że koc sprawia, że jest miło i ciepło w trakcie zimy.

#3 Poręczny monitor skurczy

bloomlife.com

Dzięki temu trackerowi nie musisz zgadywać, czy te dziwne odczucia ciąży podczas trzeciego trymestru są skurczami. To urządzenie mierzy aktywność elektryczną mięśnia macicy i automatycznie wykrywa, liczy i skurczy w czasie rzeczywistym.

bloomlife.com

Gadżety dla przyszłych mam – #4 Dmuchany materac do basenu dla przyszłym mam

instagram.com/reneescarpelli

Dzięki temu monitorowi nie musisz zgadywać, czy te dziwne odczucia podczas trzeciego trymestru są skurczami czy czymś zagrażającym ciąży. To urządzenie mierzy aktywność elektryczną mięśni macicy i automatycznie wykrywa i liczy skurcze w czasie rzeczywistym.

shop.peanut-app.io

#5 Poduszka o rozmiarze ciała

instagram.com/isabelladevoto

Ta poduszka jest absolutnie niezbędna dla przyszłych mam! Wewnętrzna krzywizna poduszki poprawia naturalny kształt ciała, wspiera obszar brzucha, a także celuje w ból bioder i pleców.

Gadżety dla przyszłych mam – #6 Słuchawki na brzuch kształtujących pamięć dziecka

instagram.com/wavhello

Słuch dziecka jest w pełni rozwinięty po około 20 tygodniach, a wspomnienia zaczynają się po 30 tygodniach. Te głośniki delikatnie przylegają do brzucha i bezpiecznie odtwarzają dźwięki kształtujące pamięć bezpośrednio do macicy.

#7 Przenośny odtwarzacz bicia serca dziecka

instagram.com/shellbybellabeat
instagram.com/shellbybellabeat

Ten gadżet pozwala słuchać bicia serca dziecka w bezpiecznym i naturalnym środowisku Twojego domu.

Gadżety dla przyszłych mam – #8 Pas przedłużający ubrania w trakcie ciąży

instagram.com/bellybeltperu

Podczas ciąży dużo zmieniasz elementy garderoby, ale ten mały pas pozwala zmienić dowolne spodnie lub spódnicę zapinane na guziki lub suwaki, na wygodną odzież ciążową.

#9 Poduszka chroniąca przed obrzękiem i napięciem

amazon.com

Ta poduszka zapewnia odpowiednie podparcie brzucha i zmniejsza obrzęk dłoni, nóg i stóp, zmniejszając napięcie pleców. Jest to idealne rozwiązanie, aby znaleźć wygodną pozycję podczas snu, szczególnie w trzecim trymestrze ciąży.

Gadżety dla przyszłych mam – #10 Muzyczny naszyjnik, który odtwarza melodie w rytm ruchów mamy

etsy.com

Który przedmiot podoba Ci się najbardziej?

Zobacz także:

1) Mama tworzy gadżet ratujący życie dziecka. Dostarcza informację o chorobach dziecka

2) Młoda mama znalazła sposób jak zwalczyć rozstępy po ciąży. Efekt jest zaskakujący