×

Te 4 proste kroki szybko nauczą Cię gwizdać. To wcale nie takie trudne, jak mogło się wydawać

Czy jako dziecko próbowałeś nauczyć się gwizdać, ale po wielu próbach zniechęciłeś się i odpuściłeś? Niby robiłeś wszystko zgodnie z radami kolegów, ale efekt i tak był mizerny? Wreszcie może się to zmienić, a wszystko za sprawą genialnej instrukcji, którą znajdziesz poniżej.

#1 Przy użyciu palców wskazujących i środkowych stwórz literę „A”. Jednocześnie palce serdeczne i małe zaciśnij w pięść.

#2 Następnie zassij lekko wargi, zawijając je wokół zębów. Oponowanie tej sztuki może wymagać kilku prób, ale dzięki niej nauczysz się odpowiednio zaciskać usta.

#3 Ok, przyszedł czas na język, który musi znaleźć się w określonej pozycji. Przy użyciu palców, ostrożnie pchnij język z powrotem do ust, zaś jego końcówkę naciśnij delikatnie w dół.

Efekt końcowy: język powinien utworzyć krzywą. Natomiast palce powinny znajdować się w Twoich ustach nie głębiej niż 1/4 ich długości.

#4 Teraz czas na wydech. W przypadku kiedy czujesz, że powietrze przepływa jedynie nad dolną wargą, to znak, że opanowałeś sztukę gwizdania do perfekcji. Jeśli zaś czujesz, że powietrze przechodzi przez górną wargę, to znak, że musisz zmniejszyć wielkość kanału powietrznego przy użyciu palców.

I to wszystko! Mamy nadzieję, że zaprezentowana instrukcja pozwoli Ci, opanować tę sztukę do perfekcji. Z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię!

Może Cię zainteresować

zamknij