Kategorie Lajfhaki

Najlepsze inspiracje na prezent ślubny dla nowożeńców

Sezon ślubów trwa w pełni. Jeśli zamiast standardowej koperty i butelki wina chcesz dać młodym prezent, który przyda im się na nowej drodze życia, sprawdź poniższą listę prezentów i zainspiruj się! Poniżej znajdziesz inspiracje na prezent ślubny w różnych przedziałach cenowych. Z pewnością uda Ci się znaleźć idealny podarunek dla pary młodej.

#1 Półka na wannę

instagram.com/lilianaannape

Jeśli dobrze znasz parę młodą i wiesz, że w łazience mają wannę, możesz kupić im półkę ustawianą na wannę. Dzięki takiemu gadżetowi małżonkowie będą mogli wypocząć po ciężkim dniu, umieszczając na półce książkę, tablet, świece zapachowe lub wino. Taki prezent (w zależności od wybranego wariantu) będzie kosztował Cię od 60 zł do 250 zł.

#2 Komplet sztućców

instagram.com/tendom.pl

Takich rzeczy nigdy za wiele! Sztućce zawsze przydadzą się w domu, a jeśli wiesz, że młodzi planują mnóstwo rodzinnych spotkań i posiadają liczną rodzinę, zestaw eleganckich sztućców sprawdzi się jako prezent. W zależności od wybranego zestawu, musisz liczyć się z kosztem około 130 zł wzwyż.

#3 Porcelanowa zastawa

instagram.com/malabellepl_.pl

Jest delikatna i rzadko używana, ale z pewnością przyda się młodej parze podczas ważnych, rodzinnych celebracji. Zastawa to koszt od 200 zł wzwyż.

#4 Personalizowane kubki

instagram.com/muki_design.pl

Ciekawym rozwiązaniem w kwestii prezentu ślubnego jest komplet kubków z napisami np. „Idealna Żona” czy „Super Mąż”. Taki upominek nie należy do najdroższych – za zestaw dwóch kubków zapłacisz około 25 zł – 40 zł.

#5 Karta upominkowa

lowcakonkursow.pl

Jeśli boisz się ryzykować i nie wiesz czy trafisz w gust nowożeńców, a dawanie koperty z pieniędzmi nie jest w Twoim stylu, możesz postawić na bon upominkowy do sklepu wnętrzarskiego lub kupon do salonu odnowy – dzień w SPA z pewnością przyda się młodej parze i pozwoli im odpocząć po zgiełku związanym z przygotowaniem wesela.

#6 Album ze zdjęciami

majorleather

Jeśli jesteś bliskim przyjacielem pary młodej i masz mnóstwo zdjęć, z którymi wiążą się niezapomniane wspomnienia, warto postawić na zrobienie albumu. Możesz zrobić go samemu lub kupić ładny album, a następnie wywołać zdjęcia i po prostu umieścić je w poszczególnych przegródkach.

#7 Kieliszki do szampana

interiorepl

Kieliszki do szampana przydadzą się nie tylko na Sylwestra, ale także przy świętowaniu rocznic a także codziennego świętowania. To prosty, lecz bardzo elegancki dodatek, który na pewno powinien znaleźć się w każdym domu – zwłaszcza młodej pary

#8 Kurs dla dwojga

unsplash.com

Może być to lot paralotnią, kurs wspólnego gotowania czy jazda konna. Jeśli wiesz, że nowożeńcy uwielbiają nowe wyzwania i kochają dzielić się ze sobą nowymi doznaniami, może warto pomyśleć o takim niestandardowym prezencie?

#9 Gofrownica, zestaw do sushi, akcesoria do wina

kulinarnepysznoscimolki

Jedzenie zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego też warto postawić na kupno gofrownicy lub zestawu do sushi. Nic tak nie łączy jak wspólnie spędzony czas na przygotowaniu posiłku oraz jego konsumpcji. W zależności od wyboru gadżetu przygotuj się na wydatek od 120 zł do nawet 400 zł.

#10 Niestandardowa koperta

Jeśli jednak nie masz pomysłu co kupić młodej parze, warto dać pieniądze, ale nie w tradycyjny sposób. Zostaw kopertę w szufladzie i zdecyduj się na pomysłową ramkę, w której w kreatywny sposób umieścisz banknoty.

Wiele par decyduje się także na poproszenie gości o gry planszowe lub wpłacenie datków na wskazaną organizację, dlatego zawsze dokładnie sprawdzaj zaproszenie i uszanuj prośbę młodej pary.