Kategorie LajfhakiPorady

5 sprawdzonych trików modelek. Dzięki nim, mogą chodzić w szpilkach cały dzień!

Sylwester, karnawał, zabawa do rana! Obowiązkowo w szpilkach! Albo w jakimkolwiek obuwiu na wysokim obcasie. Ważne, by przetańczyć całą noc. Zabawy to nie jedyna okazja, kiedy każda z nas wybiera szpilki. Często jednak kojarzymy te buty z dyskomfortem. Więc jak chodzić na wysokich obcasach, żeby nie bolało?

Kupujesz buty od renomowanych producentów, ale i tak nie możesz uniknąć bólu, otarć i innych skutków chodzenia w szpilkach? Poznaj 4 proste sposoby, jak chodzić na wysokich obcasach, żeby nie bolało już więcej!

facebook.com

#1 Plaster na dwa palce stopy

Sklejenie plastrem bez opatrunku palca trzeciego z czwartym na stopie, licząc od dużego palca, pozwala uniknąć bólu powodowanego przez nerw, który rozgałęzia między tymi palcami.

facebook.com

#2 Antyperspirant

Wszelkie otarcia często są powodowane przez pot na stopach. Żeby stopa tak się nam nie ocierała, wystarczy przed wyjściem spryskać ją antyperspirantem.

facebook.com

#3 Podeszwy butów

Każda nowa para butów na obcasie ma szczególnie gładkie spody, w których łatwo się poślizgnąć. Aby poprawić stabilność poruszania się w takim obuwiu, wystarczy przetrzeć spody np. delikatnym papierem ściernym.

facebook.com

#4 Żelowe wkładki

Żelowe wkładki bardzo ułatwią nam chodzenie na wysokich obcasach. Oprócz typowych wkładek na cały but, możesz wybrać tylko podkładki na pięty lub na śródstopie. Poduszeczki żelowe to kolejna odpowiedź na pytanie, jak chodzić na wysokich obcasach, żeby nie bolało.

facebook.com

#5 Torebki po herbacie

Herbata pochłania wilgoć i zapachy. Wystarczy więc włożyć po jednej zużytej saszetce od herbaty do każdego buta, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po zdjęciu obuwia z nóg. Saszetki muszą być suche. Możesz też użyć nowych saszetek z herbatą, jeszcze nie używanych.

facebook.com

Jak sprawić, aby chodzenie w szpilkach było przyjemniejsze

Każda kobieta wie, że chodzenie w szpilkach potraf być bolesne. Oto kilka sposobów, aby temu zapobiec! ?? Nie zapomnij pokazać innym tego filmu!

Publiée par 5 Minut dla Zdrowia sur Jeudi 14 mars 2019

Źródła: www.facebook.com