×

Jak dobrze zrobić minetę?

Seks oralny to bardzo bliski i intymny kontakt. Bardzo wiele osób ma szereg obaw związanych z tego typu pieszczotami. Wielu mężczyzn zastanawia się jak dobrze zrobić minetę kobiecie i wolą odpuścić niż popełnić błędy. Takie podejście nie ma sensu, ponieważ w większości przypadków same pieszczoty oralne są bardzo przyjemne i nie trzeba się tu wykazywać jakąś niezwykłe techniką. Są oczywiście zasady mówiące o tym jak dobrze zrobić minetę i warto je znać. Jednak ostatecznie, jak w każdym innym rodzaju pieszczot trzeba próbować wyczuć co najbardziej sprawia przyjemność naszej partnerce. Bo nie ma dwóch takich samych osób i to co daje rozkosz jednej może być odbierane jako nieprzyjemne dla drugiej.

Delikatnie

To podstawa. Naprawdę facetowi trudno wyobrazić sobie jak bardzo wrażliwą częścią ciała jest łechtaczka, bo po prostu nie posiada podobnej. Dlatego pewnie łatwiej jest dziewczynie zrobić minetę koleżance niż dobrze do tego podejść facetowi. Łechtaczka ma dużo więcej zakończeń nerwowych niż penis i jest znacznie mniejsza. Dlatego przynajmniej początkowy dotyk językiem musi być bardzo delikatny. Potem możesz oczywiście zwiększać nacisk w miarę podnieceni. Tu podążaj za swoją partnerką, patrz na jej reakcje lub pytaj.

jak dobrze zrobić minetę

Nie tylko łechtaczka

Nie rzucaj się od razu na łechtaczkę. Podrażnij i rozgrzej swoją partnerkę. Zacznij od obszarów obok – brzucha, wewnętrznej strony ud. Możesz też wspomagać się manualnie delikatnie pieszcząc łechtaczkę palcami. Jeśli tylko zdołasz robić to jednocześnie świetną stymulację dają manualne pieszczoty pochwy z równoległą stymulacją łechtaczki językiem.

Pozycja

Jeśli tylko uda ci się namówić partnerkę na odwrotną pozycję będzie Ci dużo łatwiej ją stymulować. Chodzi o o taką sytuację kiedy ty leżysz a ona „siedzi” na twojej twarzy. Chodzi oczywiście o to by zwieszała się nad twoimi ustami. Po pierwsze masz wtedy bardzo wygodny dostęp nie tylko do łechtaczki i warg sromowych ale także pochwy (a pieszczoty oralne pochwy, np. wkładanie do niej języka w zasadzie każdej kobiecie sprawiają ogromną przyjemność). Po drugie i ważniejsze – w pewnym momencie to partnerka kieruje akcją. Ona dobrze zna swoje ciało więc wie jaką część przesunąć pod twój język lub jak regulować moc nacisku. To szczególnie przydatne jeśli partnerzy mają problem w otwartej rozmowie o tym co komu się podoba. Dzięki temu partnerka pokaże ci jaka stymulacja sprawia jej przyjemność a uniknie krępującej dla niej rozmowy wprost.

Kilka dodatkowych trików

Po opanowaniu podstawowych zasad warto urozmaicać seks oralny oczywiście o elementy akceptowane przez partnerkę. Można łechtaczkę posmarować bitą śmietaną lub inną słodką substancją, do masażu użyć smakowych lubrykatów. Wiele kobiet podnieca i stymuluje dotyk lodu. Weź kostkę lodu do buzi i rozpocznij pieszczoty. Także zmienna technika samych pieszczot działa stymulująco. Łechtaczkę można nie tylko lizać ale też ssać, lekko uderzać ja językiem, dmuchać na nią. Śmiało eksperymentuj z tymi technikami aż znajdziecie wraz z partnerką takie jakiego obojgu wam odpowiadają najbardziej.

Może Cię zainteresować

zamknij