×

Sprytny sposób policjantów, na sprawdzenie czy kierowca miał zapięte pasy podczas wypadku

Bezpieczeństwo podczas jazdy zawsze powinno być najważniejsze. Niezależnie od tego czy jesteś kierowcą czy pasażerem – zawsze powinieneś pamiętać o zapięciu pasów bezpieczeństwa. Nawet jeśli Twoja trasa ma zająć Ci tylko kilka minut lub uważasz, że jesteś świetnym kierowcą, to pasy mogą uchronić Cię przed niespodziewanym wypadkiem.

Nikomu nie życzę wypadku samochodowego, jednak jeśli będziesz uczestnikiem takiego zdarzenia, to pamiętaj, że są sposoby by dowiedzieć się czy faktycznie zadbałeś o swoje bezpieczeństwo. Myślisz, że policja nie dowie się czy miałeś zapięte pasy?

Oto prosty sposób, dzięki któremu odpowiednie służby, dokładnie sprawdzą czy Twój pas znajdował się w odpowiednim miejscu. Koniecznie obejrzyj poniższy filmik i dowiedz się jak można to sprawdzić!

Wiedziałeś o tym?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij