×

Jak szybko obrać czosnek? Ta metoda podbija internet!

Wydawało mi się, że przerobiłam już setki kulinarnych sztuczek i nic mnie już nie zaskoczy, jednak ostatnio napotkałam się w internecie z ciekawym filmikiem, który prezentuje jak szybko obrać czosnek. Do tej pory znałam trochę inną metodę, lecz ta o której zaraz się dowiesz jest równie szybka i skuteczna. Koniecznie musisz ją przetestować!

Jak szybko obrać czosnek? Okazuje się, że nie musi trwać kilku minut, a wystarczy kilka sekund!

Valentina Pestilenez, to użytkowniczka Twittera, która właśnie na tej platformie postanowiła podzielić się swoją banalnie prostą sztuczką. Patent ten jest tak prosty, że aż trudno domyślić się, że wcześniej nikt na niego nie wpadł!

jak szybko obrać czosnek
freepik.com

Cały trik polega na wbiciu ostrza noża w bok jednego z ząbków i wyciągnięciu go z łodygi. Teraz czas na ściągnięcie skórki, która jednym ruchem schodzi sama! Aż trudno w to uwierzyć, że ta sztuczka jest tak prosta! Pomyśl tylko ile czasu zaoszczędzisz, korzystając z metody Valentiny!

Dla tych którzy są ciekawi jak dokładnie wygląda ten trik dołączamy oryginalne wideo!Video zostało dodane zaledwie 3 dni temu i do tej pory obejrzało je ponad 21 milionów użytkowników!

Jak Ci się podoba ten sposób obierania czosnku? Znałeś go wcześniej? Jeśli nie to koniecznie go przetestuj!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych wcześniejszych kulinarnych trików:

Jeśli masz problem z obieraniem kiwi lub mango, trafiłeś w dobre miejsce. Pokażemy Ci przydatny trik

Jak poprawnie zjeść ananasa? Do tej pory znałaś złą metodę!

12 trików jak obierać owoce i warzywa. Zrobisz to znacznie szybciej!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij