×

Podziurawiła pastę do zębów i wrzuciła do spłuczki. Oszczędza pieniądze przy każdym spuszczeniu wody

Wiele osób szuka prostych trików, dzięki którym sprzątanie nie będzie trwało całe godziny. Oczywiście wyjątkowo wymagająca pod tym względem jest łazienka. Poznaj trik z pastą do zębów, dzięki któremu w Twojej łazience już nigdy nie zagości brzydki zapach.

Kostki zapachowe i inne produkty mające utrzymać przyjemny zapach w toalecie, nie należą do tanich. Zwykle też bardzo szybko się kończą i nie są wydajne. Jak temu zaradzić? Otóż, możesz samodzielnie zrobić odświeżać do swojego sedesu. Do tego celu wystarczy tylko pasta do zębów. Ten patent może wydawać się trochę szalony, ale naprawdę działa. Na wykonanie odświeżacza są dwa patenty. Dzięki temu własnoręcznie wykonany produkt umieścisz w sedesie wiszącym oraz kompaktowym (tradycyjny, stojący na kafelkach).

Jak zrobić odświeżacz do sedesu wiszącego? Krok po kroku

1. Kup tubkę pasty do zębów i zrób w niej dziurki. Najlepsza będzie do tego celu pineska.

trik z pastą do zębów
Genialne/facebook

2. Ściśnij tubkę, aby pasta mogła swobodnie wydostać się przez dziurki.

trik z pastą do zębów
Genialne/facebook

3. Wrzuć tubkę pasty do zbiornika z wodą.

trik z pastą do zębów
Genialne/facebook

4. Załóż pokrywę. Przy każdym spuszczaniu wody w Twojej toalecie będzie roztaczał się przyjemnie miętowy aromat.

trik z pastą do zębów
Genialne/facebook

Zobacz krok po kroku jak zrobić odświeżacz z pasty do zębów

Jak zrobić odświeżacz do sedesu kompaktowego?

Możesz pastę po prostu wycisnąć do plastikowego opakowania po poprzednim środku odświeżającym. Drugi patent wymaga najpierw zrobienia dziurek w tubce (wystarczy dosłownie kilka). Następnie zawieś ją na dowolnym haczyku (może też być ten, który pozyskasz z pustego opakowania po kostce toaletowej). Odświeżacz zrobiony z pasty do zębów jest bardzo wydajny i wystarczy nawet na 3 miesiące.

Inne zastosowanie pasty do zębów. Dla palaczy

Weź pastę do zębów dowolnej marki i wyciśnij jej odrobinę na żółty obszar jednego z palców. Następnie użyj szczoteczki do zębów, aby przez kilka minut wcierać pastę w żółtą skórę. Później opłucz palce ciepłą wodą. W przypadku wyjątkowo trudnych plam, spróbuj użyć wybielającej pasty.

Może Cię zainteresować

zamknij