Kategorie OrganizacjaPorady

Jak składać spodnie do walizki? Zajmą mniej miejsca niż myślisz

Nareszcie nad Polską pojawiło się piękne słońce, które sprawia, że od razu chce się myśleć o wakacyjnych wyjazdach! Zanim jednak wybierzesz się na urlop, dobrze jest przemyśleć co ze sobą zabierzesz. W zależności od celu Twojej podróży musisz zapakować do walizki odpowiednie rzeczy. Jednak nieważne czy jedziesz na miejską wycieczkę do północnej części Włoch, czy udajesz się do tajemniczej Islandii, zawsze warto mieć ze sobą parę spodni z długimi nogawkami. No tak, ale jak zapakować jeansy do małej walizki? Oto prosty sposób, który podpowie Ci jak składać spodnie, aby nie zajmowały dużo miejsca!

Magia zawijania!

Cały sekret tkwi w odpowiednim złożeniu, a właściwie zawinięciu. Dzięki takiemu „poskładaniu” ubrania zajmą znacznie mniej miejsca, a Ty będziesz mogła dobrze rozplanować rozmieszczenie ich w walizce. „Rolowanie” dotyczy także spodni! Kilka dni temu w internecie pojawił się filmik ukazujący jak w kilka sekund łatwo można złożyć jeansy. Cały sekret polega na tym, że po zwinięciu spodni należy jeszcze zawinąć ich nogawki, dzięki czemu mamy pewność, że spodnie się nie rozwiną oraz zajmą najmniejszą ilość miejsca.

Prawda, że ten sposób jest banalnie prosty? Do tej pory znałam nieco inny sposób na zwijanie spodni. Jeśli jesteś ciekawa jaki to trik zobacz poniższy filmik. Znajdziesz tu również kilka innych, przydatnych sztuczek, które pomogą Ci łatwo spakować walizkę!

Zobacz także:
10 genialnych wskazówek, dzięki którym spakujesz swoją walizkę bez najmniejszego problemu