×

Domowa mikstura za 50 groszy. Usunie czarne plamy ze ścian w 2 sekundy!

Zabrudzenia na ścianie psują widok całego wnętrza. Sprawiają, że ma się wrażenie, iż właściciel nie jest zbyt porządną osobą. Pomieszczenie nabiera obskurnego, nieprzyjemnego charakteru. A przecież powinno nam zależeć, aby nasze mieszkanie było przytulne i każdy czuł się w nim dobrze! Jeśli nie uważałeś przy odsuwaniu fotela lub przy odkładaniu torebki na komodę, to pewnie szukasz odpowiedzi na pytanie: jak usunąć czarne ślady na ścianach?

Nie jesteśmy w stanie całkowicie uniknąć zabrudzeń!

To fakt! Nawet gdybyśmy uważali na każdym kroku, to i tak niemożliwe jest, aby one wcześniej czy później nie powstały. Wystarczy chwila, a nawet niechcący coś lub ktoś otrze się o ścianę. Wskutek tego powstają na nich ciemne ślady, które wyglądają szpetnie, ale których można się w łatwy sposób pozbyć!

Domowy trik na czarne plamy na ścianach!

Do tej pory nie mogłeś ich niczym usunąć i pogodziłeś się już z tym, że są, więc odliczasz miesiące do następnego malowania? Niepotrzebnie! Pewnie jedyne, co robiłeś, to w obawie przed rozmazaniem i pogorszeniem ich stanu, przecierałeś je jedynie na sucho? Spróbuj skutecznej alternatywy, a pozbędziesz się niechcianych plam w 2 sekundy!

Potrzebujesz tylko wody i zmiękczającego płynu do płukania (jako miarkę weź jego zakrętkę). Wlej je do miseczki w stosunku 4:1 i wymieszaj dokładnie. I to tyle! Twój odplamiacz do ścian jest już gotowy!

 

Jak zmyć plamy ze ściany?
Jak zmyć plamy ze ściany?

Jak usunąć czarne ślady na ścianach?

Namocz bawełnianą ściereczkę w powstałym specyfiku i delikatnie przecieraj ciemne ślady na ścianie. Efekt będzie tak powalający, że nie będziesz mógł uwierzyć własnym oczom!

Jak zmyć plamy ze ścian za pomocą płynu do płukania tkanin?

Efekt jest naprawdę zaskakujący. Plamy od butów, rąk oraz tłuste kropki znikają. Farba, którą pokryte są ściany zostaje nienaruszona.

 

Jak zmyć plamy ze ściany?
Jak zmyć plamy ze ściany?

Jak usunąć ciemne plamy na ścianie? Samodzielnie przygotowanym odplamiaczem! Ten szybki i łatwy domowy sposób zostanie z Tobą na długo!

Szukasz więcej tanich domowych sposobów na domowe specyfiki? Nic dziwnego – są ekologiczne i bardzo skuteczne! Poznaj też świetny przepis na miksturę, którą wyczyścisz grzyb na ścianie. Potrzebujesz do niej produktu z apteki za około 9 złotych.

 

Nie przegap tych sprawdzonych trików na jesienne porządki!

Źródła: www.youtube.com

Może Cię zainteresować