Jak zrobić bombki z papieru? 5 prostych sposobów - Genialne
×
Wirtualna Polska

4 łatwe metody na zrobienie papierowych bombek na choinkę. Wyglądają pięknie!

Któż nie zachwyca się rękodziełem? Ręcznie robione prace budzą zachwyt i często zazdrość. Czasami wystarczy tylko kartka papieru, aby powstały niepowtarzalne dzieła. Pokażemy Wam, jak zrobić ozdoby na choinkę z papieru. Co powiecie na ręcznie robione bombki? Ale nie takie zwykłe, a wyjątkowe! Zobacz, jak zrobić bombki na choinkę z papieru, bombki origami!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bombki origami

bobki papierowe
pinterest.com

Jak zrobić bombki origami. Choć wyglądają na skomplikowane, można je zrobić postępując krok po kroku z instrukcjami z załączonego filmiku. To propozycja dla prawdziwych miłośników origami! Do stworzenia każdej z tych bombek potrzebne będą po 2 kwadratowe karteczki, klej i sznurek do zawieszenia bombki na choince. Wielkość bombek będzie uzależniona od wielkości użytych kartek papieru. Kolor i wzór, zależy już tylko od nas.

Bombki z papieru

Bombki z papieru
pinterest.com

Jak zrobić bombki z papieru? To dużo łatwiejsza wersja z instrukcją video. Potrzebne są karteczki w kształcie koła, mnóstwo kółek. Na jedną ozdobę potrzebujesz 8 okrągłych karteczek. Wystarczy każdą kartkę zgiąć na pół i skleić ją z kolejną kartką zewnętrznymi stronami (półksiężycami). I tak postępować z każdą kolejną z tych 8 kartką…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bombki z papieru 3D

bombki z papieru
pinterest.com

Zwykłe niezwykłe bombki z papieru.To kolejna propozycja, jak zrobić ozdoby na choinkę z papieru. Bombki wyglądają oszałamiająco, ale każdy może je wykonać. Efekt potęguje użycie kartek świątecznych, czy pocztówek. Są one sztywniejsze i można dzięki temu mieć różnorodne obrazy na bombkach.
Do stworzenia pojedynczej bombki 3D potrzebnych jest 20 papierowych kółek i klej. Cała tajemnica tego projektu tkwi w zginaniu wszystkich karteczek w 3 tych samych miejscach. Ale o tym już dowiesz się z filmiku poniżej.

Ażurowe bombki z papieru

jak zrobić bombki z papieru?
pinterest.com

Jak zrobić bombki z papieru w wersji ażurowej? Wystarczą 4 paski papieru układane na krzyż i po przekątnej, sklejone na środku jedna do drugiej. Potem zostaje tylko połączyć luźne końcówki pasków klejem i gotowe.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Robisz jakieś ozdoby na choinkę? Pochwal się nimi w komentarzu! 😉

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować