Idealne rozwiązanie dla osób które uwielbiają nosić japonki. Jesienią też mogą! - Genialne
×
Wirtualna Polska

Idealne rozwiązanie dla osób które uwielbiają nosić japonki. Jesienią też mogą!

Co Twoim zdaniem jest największym modowym faux pas? Skarpety do sandałów, wystająca koszula ze spodni czy może odcinająca się bielizna? Każdy z nas zna kilka żenujących wpadek odzieżowych jednak co się stanie gdy najbardziej obciachowa rzecz stanie się modna?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W końcu przestaniesz się śmiać ze skarpet i sandałów! Oto nowa moda – skarpetki i japonki!

etsy.com

W modzie chodzi nie tylko o wygodę, ale również o wzbudzenie kontrowersji i zdziwienia. I tak właśnie jest z najnowszym trendem, który polega na noszeniu kolorowych skarpet, przypominających te wydziergane przez babcię na szydełku. Aby stylizacja była w pełni szokująca, należy założyć na stopy nic innego jak gumowe, jednokolorowe japonki.

Skarpety bez palców

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
etsy.com

Skarpetki do japonek czyli tzw. „skarpety do pedicure” lub też „skarpety bez palców” są przedmiotami ręcznie tkanymi, które obecnie podbijają globalny rynek rękodzieła i produktów vintage o nazwie Etsy.

etsy.com

Flip Flop Socks

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przeróżne wersje skarpet można znaleźć pod nazwą „Flip Flop Socks” lub „OffTheHookByChrissy” w cenie od 90 zł do 115 zł za parę! Myślisz, że to kosmiczna kwota? Skarpety są jednak wykonane ręcznie, a o swoich niezwykłych właściwościach przekonały się już setki kobiet, które zdecydowały się ich zakup.

etsy.com

Internautki zachwalają sobie fakt, że mogą bez problemu wykonać pedicure i nie zmarzną w stopy w te jesienne popołudnia. Skarpety są też wygodne i świetne dla osób, które nie chcą nadejścia zimy i jeszcze z dumą paradują w japonkach. Chociaż nie jestem przekonana co do wyglądu skarpet, to trzeba przyznać, że pomysłodawczyni tego projektu miała ciekawy pomysł na biznes!

A Tobie jak podobają się skarpety do pedicure?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować