×
Wirtualna Polska

O takich spodniach marzy każda kobieta w ciąży! Ja też takie chcę!

Słowa typu „słodkie” i „ubrania ciążowe” trudno połączyć w jednym zdaniu. Spójrzmy prawdzie w oczy, będąc w ciąży zależy nam przede wszystkim na tym, aby ubrania, które nosimy były wygodne i do wszystkiego pasowały.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A co jeśli powiem Ci, że określenia te mogą jednak do siebie pasować? Ubrania ciążowe mogą być mega wygodne i jednocześnie stylowe! Dowód? Projekt właścicielki kanału WhatsUpMoms, który zaprezentowała wspólnie ze swoim gościem specjalnym – blogerką Yale.

Kobiety wykorzystały modne i eleganckie jeansy, które przekształciły w urocze i wygodne spodnie dla kobiet w ciąży. Chcesz poznać szczegóły tej metamorfozy? Jeśli tak, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Niezbędne materiały:

  • ulubione jeansy
  • gumka
  • nitka
  • igła do szycia
  • szpilki
  • nożyczki
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

KROK 1: Wytnij tę część kieszeni ze spodni.

jeansy-ciazowe (1)

KROK 2: Odmierz długość gumki jaką będziesz potrzebować do stworzenia oryginalnych spodni. Na wszelki wypadek zostaw zapas gumki z każdej strony.

jeansy-ciazowe (2)

KROK 3: Sprawdź czy dodatkowe elementy na pewno pasują.

jeansy-ciazowe (3)

KROK 4: Przyszyj dodatkowe elementy, a nadmiar materiału usuń za pomocą nożyczek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

jeansy-ciazowe (4)

I to wszystko! Od dziś możesz nosić swoje ulubione jeansy przez cały okres ciąży. Co więcej, nie musisz rezygnować z wygody i sprawdzonych stylizacji, w których czujesz się najlepiej!

Ja na pewno wykorzystam ten projekt, a Ty?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować