Kategorie Coś z niczego / recyklingDecoupage i rękodziełoDom

15 wyjątkowych pomysłów dla Twojego domu. Dzięki nim jesienna depresja Cię nie dopadnie

Gdy za oknem szaro i buro, warto pomyśleć o małych zmianach w naszym domu. Relaks w przytulnym salonie pozwoli Ci przerwać jesienne humory. Piękne dekoracje możesz wykonać sama, a dzięki prostym sposobom polecanym przez projektantów wnętrz, zmienisz atmosferę swojego domu.

Lampiony dla świeczek
Lampiony możesz zrobić praktycznie z wszystkiego. Słoiczki, stare puszki, a nawet nieużywane szklanki świetnie się do tego nadają.

Dekoracje z natury
Nie wydawaj pieniędzy na plastikowe dekoracje. Wybierz się na spacer i wykorzystaj to co daje nam natura. Liście, kasztany, patyczki i żołędzie mogą być naprawdę stylową dekoracją. Wystarczy odrobina kreatywności:)

Oświetlenie

Nie chodzi o wymianę całej lampy, ale o żarówkę. Wybierz te o świetle ciepłym, w kolorze żółtym. Nadadzą one przytulnej atmosfery każdej przestrzeni.

Kup porządny, ciepły koc
To zakup na lata, który Twoja rodzina z pewnością nie będzie chciała przestać używać. Każdy się zgodzi, że nie ma nic przyjemniejszego w zimny wieczór, niż gorąca kawa, dobra książka i ciepły koc.

Zadbaj o zapach domu
Spraw by w domu unosił się Twój ulubiony zapach. Uchylaj drzwi kuchni, gdy pieczesz ciasto oraz wypróbuj dedykowane porze roku zapachy świec i olejków.

Pamiętaj, że wystrój wnętrza nie jest najważniejszy. Ciepłą atmosferę w domu robią przede wszystkim ludzie!