×

Owinęła miskę folią, posmarowała ją klejem i położyła na to liście. Efekt końcowy zwalił mnie z nóg!

Teraz jest idealny czas, na to aby wykorzystać ciepłe kolory i piękno jesieni do prostych projektów. Ta ręcznie wykonana, stylowa miska jest wykonana w całości z liści klonu i wygląda niczym pięknie odzwierciedlenie jesiennego sezonu wewnątrz domu.

Do jej wykonania możesz użyć prawdziwych lub sztucznych liści. Jedwabne liście sprawią, że miska będzie mogła być wykorzystywana w ciągu całego roku. Możliwości są nieograniczone i zależą tylko od Ciebie! Najlepsze jest to, że jest ona nie tylko łatwa do wykonania, ale rozjaśni i udekoruje Twój dom.

Co będzie potrzebne: kilkadziesiąt liści klonu, klej do decoupage, pędzel, folia i średnia miska. A więc? Do dzieła!

1

Przygotuj miskę, która stanie się szkieletem i pokryj ją folią. (Upewnij się, że masz wystarczającą ilość liści, aby pokryć całą powierzchnię miski)

2

Odwróć miskę do góry dnem i nałóż klej bezpośrednio na miskę owiniętą folią. Umieszczaj liście (po jednym na raz) na kleju i nałóż kolejną jego warstwę już na pierwszych liściach.

3

Używaj dużo kleju, aby mieć pewność, że w pełni pokryje liście. (I nie martw się o to, że przesadzisz – jak wyschnie, łatwo się go zmyć wodą z mydłem)

4

Kontynuuj „malowanie” liśćmi upewniając się, nie ma pomiędzy nimi przerw. Bądź kreatywny i korzystaj z różnych kolorów i rozmiarów liści, aż cała miska będzie nimi pokryta.

5

Dodaj kolejną warstwę kleju na wszystkie liście i pozostaw całość do wyschnięcia na noc.

6

Następnego dnia starannie oddziel liście od folii i ostrożnie usuń nadmiar kleju, który pozostał. Teraz zaczyna się zabawa: wypełnienie pięknej dekoracji smakołykami, które zmienią Twój dom w jesień.

7

Piękny zapach z tego dekoracyjnego naczynia sprawia, że ​​chcę zwinąć się w ciepły kocyk przy kominku i przy dobrej książce.

8

To jest bardzo prosty projekt, który tchnie trochę jesieni do domu. Pamiętaj, miskę można wypełnić innymi elementami – efekt końcowy zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności. Spróbujesz to zrobić w swoim domu? Jeśli tak, to jaki masz pomysł na wypełnienie? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!

Może Cię zainteresować

zamknij