×

Mężczyzna stworzył zabawny kalendarz z sobą w roli głównej. Teraz każdy może kupić jego kalendarz

Wiele osób lubi się zakładać i czuć niepokój oraz dreszczyk emocji związany z rozstrzygnięciem danego zadania. Niestety czasami kary związane z przegranym zakładam mogą być naprawdę bolesne lub… zabawne.

Poznajcie Henry’ego który wraz z przyjaciółmi grał w fantastyczną wersję piłki nożnej. Ten kto przegrał musiał stworzyć kalendarz z własnymi zdjęciami. Henry zdecydował się, że nie będzie się wycofywał z zakładu i stworzy ironiczny i śmieszny kalendarz, który umili cały nowy rok jego przyjaciół.

Wszystko czego potrzebował odrobiny umiejętności Photoshopa i popularnych zdjęć

Henry, używając Photoshopa, wstawił siebie w popularne zdjęcia. Idealnie zastąpił znane fotografie z Miley Cyrus, Marilyn Monroe, Janet Jackson oraz innymi sławami. Nie zawahał się i do każdego zdjęcia pozował jak prawdziwy model.

Henry nie był jedną osobą z paczki, która przegrała zakład

Henry przyznał w wywiadzie dla Daily News, że w pierwszym roku, osoba która przegrała w słyną grę, musiała zrobić sobie tatuaż. W drugim roku przegrany musiał wystąpić na stand up’ie. W tym roku przegrał on i zgodził się na zrobienie zabawnego kalendarza.

Henry poszedł o krok dalej i postanowił, że każdy z nas może kupić taki oryginalny kalendarz!

Kalendarz jest dostępny na Amazonie i kosztuje 17 dolarów. Henry nie sprzedaje go jednak, po to aby samemu się wzbogacić. Cały koszt ze sprzedaży zostaje przeznaczony na badania związane z wykrywaniem raka.

Patrząc na Henry’ego ten zakład dał mu i jego znajomym wiele radości, bo przecież grunt to dobra zabawa – nawet jeśli przegrywamy zakład!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować